Time Survivors

0Time Survivors , Abe Lincoln, Tesla, Cleopatra ve daha fazlası gibi efsanevi tarihi karakterler olarak oynayabileceğiniz , her biri artık oynanışta devrim yaratan benzersiz özel yeteneklere sahip olan Şimdiye Kadarki Yapılmış En Tarihsel Olarak Yanlış Roguelike’dir.

Oda Nobunaga olarak uçan bir ninja robotuna dönüşün, Abe Lincoln (tarihsel olarak yanlış™) gibi kiraz ağaçlarından savunma bariyerleri oluşturun veya Nero olarak savaş alanını ateşe verin; seçim sizin. Her karakter, her koşuya benzersiz bir dokunuş katıyor ve her oyunu benzersiz bir maceraya dönüştürüyor.

Bir gizemi çözerken zamanda yolculuk yapın ve unutulmaz düşman ordularıyla savaşın . Aralarından seçim yapabileceğiniz 150’den fazla farklı silah, eşya, Kalıntı ve güçlendirmeyle her koşu benzersiz bir deneyimdir. Orta Çağ’da iskeletlerle, Taş Devri’nde Velociraptor’larla ve T-Rex’lerle savaşın ve yol boyunca birçok görevi ve sırrı keşfedin.

Ancak hepsi bu kadar değil – Time Survivors, koşularınız sırasında toplanan altın ve diğer kaynakları kullanarak karakterlerin, silahların ve hatta oyun modu değiştiricilerinin kilidini açmanıza ve yükseltmenize olanak tanıyan yeni bir meta ilerleme sistemi sunuyor. İlerlemenizi tercih ettiğiniz oyun tarzına göre uyarlayın ve kendi ezber bozan yapınızı oluşturmak için kaynakları stratejik olarak tahsis edin.


9.451
OYUN BİLGİLERİ 16 Ocak 2024 15:07
Time Survivors

Tür: Aksiyon, Basit Eğlence, Oyun

Platform: PC

Boyut: 726.71 MB

Crack: TENOKE

Tarih: 15 Ocak 2024

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?