Timberborn

4Timberborn indir - (Direkt indir)

İnsanlık, Dünya’yı kuru bir çorak araziye dönüştürdü ve yok oldu, ancak bazı türler adapte oldu ve gelişti. Kunduz fraksiyonlarından birini seçin ve koloninizin ne kadar dayanabileceğini görün.

İki kunduz grubundan birini kontrol edin: doğa dostu Folktails veya çalışkan Demir Dişler. Her fraksiyonun benzersiz bir stili, binaları ve oyun özellikleri vardır. Oyun tarzınıza uygun olanı seçin!

Yerleşiminizi tekrar eden kuraklıklara hazırlayın. Yiyecek stoklayın ve nehirler kuruduktan sonra bile tarlaları ve ormanları canlı tutun. Araziyi ekilebilir durumda tutmak için hem doğal su kaynaklarına hem de yapay sulamaya güvenin.

Geleceğin kunduzları su mühendisliğinde bin yıllık deneyime sahiptir. Barajlar ve bent kapakları kurun, patlayıcılarla kanallar kazın ve çorak araziye hayat getirmek için nehirleri yönlendirin. O dinamit konusunda dikkatli ol.

Keresteyi su çarkları ve kereste fabrikalarından motorlara ve öğütücülere kadar sofistike makinelere dönüştürün. Ahşap, Timberborn’daki ana kaynaktır, ancak en gelişmiş yapılar metal gerektirir. Onu bulmak için leş yiyicilerinizi eski dünyanın harabelerine gönderin.

Dikey bir mimari sistem kullanarak gelişen bir kunduz yerleşimi oluşturun. Alan sınırlıdır, bu nedenle locaları ve atölyeleri üst üste istifleyin, platformlar ve köprüler inşa edin ve büyüyen nüfusunuz için bir elektrik şebekesi kurun.


Timberborn indir - (Direkt indir)

27.246
OYUN BİLGİLERİ 19 Şubat 2022 15:08
Timberborn

Tür: Erken Erişim, Hayatta Kalma Oyunları, Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 706.5 MB

Crack: v0.1.1.1

Tarih: 15 Eylül 2021

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?