Thymesia

2Bir zamanlar müreffeh olan Hermes Krallığı, sefalet çağına girdi.

Krallığın içine düştüğü durumun çaresi olarak görülen simya, ülke genelinde yaygın olarak kullanılmaya başlandı.

Yurttaşlar simyayı evlerinde münasip gördükleri şekilde gelişim ve iyileşme amacıyla kullandılar.

Simya pahalıya mal olmaya başladığında kullanımına son verme girişimlerinde bulunuldu ancak her biri ne yazık ki başarısız oldu ve nihayetinde alemde feci sonuçlar meydana getirdi.

Krallık, günler içinde kaosa sürüklendi; kana bulanmış sokaklarda sinsice dolaşan enfekte canavarla birlikte tüm tedavi umutları da yitirildi.

Kuzgun, krallığın son umudu ve Hermes’in kaderi onun tüylü ellerinde.

Hakikat, Kuzgun’un amansız dünyanın dört bir yanına bıraktığı hatıraların derinliklerinde saklıdır ve ancak bu kayıp hatıraları toplayarak krallık kurtarılabilir ancak o, ne zaman hakikati bir araya getirmek üzere yola çıksa her seferinde daha çok bilinmezle karşılaşıyor.

Önemli Özellikler
Vebayı dizginle: Dehşet verici elebaşlarından ve zorlu düşmanlardan veba silahlarını alıp onları ölümcül silahlar olarak kullan. Düşmanlara kendi ilaçlarının tadına baktırmak, bir zamanlar müreffeh olan krallığın gölgelerinde saklı dehşetlerden kurtulmanın tek yoludur.

Kuzgunu Kucakla: Savaş sırasında kuzgun formuna gir, düşmanlarının saldırılarını engellemek için hançer gibi tüyler fırlat ve bir yırtıcı kuşun hızıyla infazlar gerçekleştir.

Kendi Tarzında Savaş: Kuzgun’un temel hareketlerini ve veba silahlarını yükseltip değiştir, kendi oyun tarzını oluştur ve seni bekleyen eşsiz mücadelelere hazırlan.

Amansız düşmanlar: Vebanın yozlaştırdığı ve canavara dönüşmüş düşmanlar, çılgındır ve son derecede saldırgandır; her fırsatta seni zorlarlar.

Paramparça anılar: Kuzgun’un geçmişinde saklanan hakikati ortaya çıkarmaya çalışırken onun anılarına geri dönüp geçmişini bir araya getir.


70.017
OYUN BİLGİLERİ 18 Ağustos 2022 18:58
Thymesia

Tür: Aksiyon, Dövüş, Korku, Oyun, Yıldız Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 6 GB

Crack: FLT

Tarih: 18 Ağustos 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?