Thy Creature

0Thy Creature indir - (Direkt indir)

Bulmaca yolunu açın, mermi cehenneminde hayatta kalın, canavarlarla savaşın! Kaderinize ulaşmak için kuleye tırmanın. Karanlık Gotik tarzdaki kulede sayısız canavar yaşıyor.

Grotesk canavarlar, insanların anılarıyla beslenir. Onları ne zaman bekleyeceğinizi asla bilemezsiniz! Oyuncu, kulenin tepesine ulaşmak için tüm zorlukların üstesinden gelmelidir.

Zirveye nasıl ulaşılacağına dair ipuçlarını canavarlardan ve izole edilmiş sakinlerden bulabilirsiniz.

Söyleyin bize, gerçeği ortaya çıkarmak için mi savaşacaksınız yoksa ondan kaçacak mısınız?

Canavarlar hatıraları çalar ve labirentlerinde saklar. Kurşunların labirente davetsiz misafirlere merhameti yok. Labirentteki anıları geri almak için, sizi delirtebilecek mermi cehenneminde yolculuk edin! Sadece mermiler değil, labirentin kendisi de seni durdurmaya çalışacak. Labirent ile de etkileşim kurabilirsiniz.

Bir zamanlar sıradan bir kule, canavarlar tarafından bükülüp deforme edildi. Oyuncu, kuleden geçmek ve katları tırmanmak için yolları tekrar düzeltmelidir. Şeytani bulmacaların tadını çıkarın! Bunu canavarlarla savaşmaktan daha zor bulabilirsin.

Hafıza yiyen canavarların ne zaman ortaya çıkacağını asla bilemezsiniz. Seni elde etmek için dolaşıyorlar. Bu güzel, grotesk harikalar dünyasında asla gardınızı düşürmeyin. Her zaman bu kulenin büküldüğünü ve sürekli tehlikede olduğunuzu unutmayın.

Kulenin sakinleri hafızalarını kaybetmişler. Hafızalarını geri almak için canavarlarla savaşın. Anılarına bakın, hayatlarını öğrenin ve karakterlere yaklaşın. Anılarını onlara geri verdiğinizde, oldukça tepki verecekler.

Kahraman, sıradan bir insan değil, yaratıcısı tarafından terk edilmiş bir yaratıktır. Sadece 2 yıl önce doğdu ve ta yaratıcısını bulmak için bu kuleye kadar geldi. Kulenin sonunda onu nasıl bir kader bekliyor?


Thy Creature indir - (Direkt indir)

4.537
OYUN BİLGİLERİ 16 Kasım 2022 12:25
Thy Creature

Tür: Bağımsız Yapımcı, Korku, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 686.8 MB

Crack: GOLDBERG

Tarih: 15 Kasım 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?