Those Who Remain

2Those Who Remain indir - (Direkt indir)

Işıklar sönerken ıssız kasaba Dormont’ta karanlığın korları canlanıyor.

Tedirgin edici ve nedensiz bir korku filizlenerek yayılmaya başladığında, kaybolanların fısıltıları kasabada dolaşıyor ve karanlık, Geride Kalanlar için hoş olmayan bir yansımaya dönüşüyor.

Bazı hatalar, özellikle hayatınız mükemmelse asla yapılmamalıdır. Ama yapılırlar. Edward’ın güzel bir hayatı vardı, güzel bir eşi ve harika bir küçük kızı. Yine de kendini birkaç viski yuvarlayıp Dormont’ta gecenin karanlığında yasak ilişkisini bitirmek için araba sürerken buldu. Tek amacı hatalarını düzeltmekti.

Golden Oak Motel’ine girerken bu gecenin hayatını nasıl değiştireceğinin farkında değildi…
Bütün gözlerin ucunda hayat bulan korkular ve karanlık serbest kalıyor…

Those Who Remain seni ıssız kasaba Dormont’ta geçen, ayrıntılı bir psikolojik gerilimin içine yerleştiriyor. Bu kasaba gerçekliğin dokusundan gittikçe ayrılıyor, karanlık ve kasaba Sakinlerinin eylemleriyle yolunu şaşırıyor.

Edward, akıl sağlığı, ahlaki değerleri ve pusuda bekleyen kötülüğün gölgeleriyle yüzleşerek sınanırken karanlığın yansıttığı rahatsız edici korkularla yüzleş ve gece Dormont’ta hayatta kal.

Karanlığın Gözleri Vardır

Seni içine doğru çeken karanlıkta ilerle, Dormont’un gizemleri arasında ilerlerken yolları aç. Hayatta kalmak için ne pahasına olursa olsun ışıkta kalman gerekiyor.

Dünyalar Parçalanıyor

Merak uyandıran bulmacaları çözmek ve karanlığın içindeki gizemleri ortaya çıkarmak için Dormont ile tuhaf bir alternatif gerçeklik arasında geçiş yaparken birbirine bağlı iki boyutu keşfet.

Vicdani Seçim

Birden fazla farklı sonla Edward’ın kaderini belirleyecek zor ahlaki kararları verirken Dormont’un kayıp ruhlarını ve ruhların lanetli sırlarını mahkum etmeyi ya da affetmeyi seçebilirsin.

Akıl Sağlığını Koru

Aileyi, kayıpları, hataları ve gerçek insanların karanlıkta şeytanlar dışında başka şeyler tarafından nasıl ele geçirilebildiğini inceleyen, derinlemesine bir insan hikayesinin işlendiği, detaylı bir psikolojik gerilimi keşfet.

Benzersiz Korku Atmosferi

Klasik doğaüstü film ve televizyon dizilerinden ilham alan, alternatif bir yoğun korku atmosferi deneyimi sunan hikayeye dayalı bir maceraya kendini kaptır.


Those Who Remain indir - (Direkt indir)

56.867
OYUN BİLGİLERİ 29 Mayıs 2020 03:36
Those Who Remain

Tür: Bağımsız Yapımcı, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 6.9 GB

Crack: CODEX 

Tarih: 28 May 2020

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?