Thief Simulator Luxury Houses

2Thief Simulator Luxury Houses indir - (Direkt indir)

Gerçek hırsız ol. Serbest dolaşan sanal alan mahallelerinde hırsızlık yapın. Hedefinizi gözlemleyin ve hırsızlıkta size yardımcı olacak bilgileri toplayın. Meydan okumayı kabul edin ve en güvenli evleri soyun. Bazı yüksek teknoloji hırsız ekipmanı satın alın ve yeni hırsız numaraları öğrenin. Çalıntı malları yoldan geçenlere sat. Gerçek bir hırsızın yaptığı her şeyi yapın!

İyi bir hırsız her zaman hedefini gözetir. İçinde ne var? Orada kim yaşıyor? Hedef gün programınız nedir? Evin ne zaman boş olduğunu ve meraklı komşuları olup olmadığını öğrenin. En iyi planı hazırlamak için birçok olası yaklaşım arasından seçim yapın. Thief Simulator’da bulunan birçok modern cihaz, hedefiniz ve çevresi hakkında bilgi toplamak için kullanışlı olabilir.

Daha hızlı, daha iyi. Mümkün olan en kısa sürede mümkün olduğunca çok değerli eşya bulun ve çalın. Sonsuz sırt çantalarının olmadığını unutmayın. Zamanı geldiğinde soğukkanlılığını korumak zorundasın. Her evde, sizi gerçekten yavaşlatabilecek tonlarca işe yaramaz şey bulacaksınız. Bunun için ciddi paralar alabileceğinizden emin değilseniz, belki de onu geride bırakıp bazı pahalı ürünler için yer kazanmak iyi bir fikir olabilir. Sırt çantanızı değersiz eşyalarla doldurursanız, sırf başka şeylere yer açmak için eşyaları atmak için zaman harcamak zorunda kalabilirsiniz. Dikkatli olun, çünkü bazı şeyler polisin dikkatini üzerinize çekebilir!

Gerçek, deneyimli bir hırsız, bazı değerli eşyaları anında bulma olasılığının en yüksek olduğu yerleri tespit edebilir. Görünürdeki tüm değerli eşyaları ve olmalarını bekleyebileceğiniz yerleri vurgulamak için geceleri el fenerini kullanın.

Çalıntı bir arabayı parçalarına ayırın ve parçalarını internette satın. Telefonları ve tabletleri rehin dükkanında satmadan önce güvenliklerini kaldırarak hazırlayın.

Yararlı öğeler için etrafa bakın. Kilit açma veya bilgisayar korsanlığı konusunda size biraz zaman kazandıracaklar. Anahtarı bir pencerenin yanına koyun veya satın alma fişlerini çöp kutularına atın. Bütün bunlar, hevesli bir hırsızın hayatını çok daha kolaylaştırabilir ve hırsızlık süresini yarı yarıya bile azaltabilir. Tabii ki, çoğu işe yaramaz çöpler… Ya da belki değiller?


Thief Simulator Luxury Houses indir - (Direkt indir)

24.882
OYUN BİLGİLERİ 6 Nisan 2023 23:41
Thief Simulator Luxury Houses

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Ek Paketler, Macera, Simulasyon, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 5.2 GB

Crack: RUNE

Tarih: 6 Nisan 2023

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?