Thief Simulator 2

4Thief Simulator 2 sizi değerli eşyalar, pahalı arabalar ve hışırdayan banknotlarla dolu bir dünyaya götürecek. Yeter ki onları çalmanın bir yolunu bulun.
Bir hırsızın ticaretinin çocuk oyuncağı olmadığını bilin. Biraz pratik yapmak için küçük hırsızlıkla başlayacaksınız. Giderek daha riskli – ve en önemlisi daha kârlı – işlere erişmek için gereken deneyimi bu şekilde kazanacaksınız.

Seviyeler kazanın ve yeni olasılıkların kilidini açın. Yararlı araçlar edinin. Yeni edindiğiniz becerilerle birlikte, daha sonra karaborsada satabileceğiniz pahalı eşyalara giden yolu açacaklar. Ticaretinizin araçları arasında bir levye ve dürbünün yanı sıra güvenlik sistemlerini hacklemek için bir dizüstü bilgisayar gibi ilerledikçe kullanılabilir hale gelen gelişmiş ekipmanlar bulunur.

Thief Simulator 2’nin yaratıcıları, para, değerli eşya ve diğer öğeleri soyabileceğiniz evler, bankalar, restoranlar ve diğer özel yerlerin bulunduğu iki benzersiz konum hazırladı. Ancak bunu yapmadan önce çevreyi inceleyin: binanın ne zaman boşaldığını öğrenin, kiracıların veya çalışanların programını öğrenin. Sonra sadece bir strateji hazırlamanız gerekiyor ve işte gitme zamanı.

Sadece hızlı ve verimli olun. Fazla zamanınız yok, bu yüzden hangi eşyayı alıp hangisini bırakacağınızı hemen değerlendirmeniz gerekecek. Baskıyla başa çıkabilecek misiniz yoksa panikleyecek misiniz?

Binaları soyarken arabalar üzerinde çalıştığınızdan emin olun. Küçük aile sedanlarıyla başlayın ve en havalı spor arabaları çalmanızı sağlayacak ustalığa doğru kademeli adımlar atın.

Gözlerinizi başınızın etrafında tutmayı unutmayın. En iyi plan bile suya düşebilir ve yerel polis sizi kelepçelemek için fırsat kollar. Yakalanmayın. Kolluk kuvvetlerinden daima bir adım önde olun.


42.167
OYUN BİLGİLERİ 4 Ekim 2023 21:28
Thief Simulator 2

Tür: Aksiyon, Macera, Oyun, Simulasyon, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 6.1 GB

Crack: RUNE

Tarih: 4 Ekim 2023

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?