theHunter Call of the Wild Emerald Coast Australia

3theHunter Call of the Wild Emerald Coast Australia indir - (Direkt indir)

theHunter Call of the Wild gibi bir avcılık oyununu daha önce hiç deneyimlemediniz. Gerçeğini aratmayan muhteşem hayvanlardan her adımınızda hışırdayan yapraklara ve rüzgarın uğultusuna kadar yaşam fışkıran atmosferik bir açık dünya sizi bekliyor.

Bu görkemli dünyada ister tek başınıza isterseniz arkadaşlarınızla birlikte avlanabilirsiniz.

Unutmayın, bu dünyanın yalnızca ziyaretçisi değil onun yaşayan, nefes alan bir parçasısınız. İlk kızıl geyiğinizi çalıların arasında ilk fark ettiğinizdeki duygu ve heyecan ise tarifsiz.

En Gerçekçi Açık Dünya Avcılık Deneyimi
Dünyanın farklı yerlerindeki kendine özgü flora ve faunasıyla hayat fışkıran rezervlerin her biri gerçeğe mümkün olduğunca yakın olmak üzere büyük bir özen ve emekle yaratıldı.

Bu dünyada vakit geçirdikçe hangi hayvanın hangi bölgede yaşadığını öğrenecek, her birinin kendine özgü davranış biçimlerini, özelliklerini ve hareket tarzlarını tanıyacaksınız.

Sonrasında, bir kızıl geyiğin boynuzunun boyut ve simetrisinden Kanada kazının emsalsiz tüylerine kadar, avınızın özelliklerini değerlendirmek ve kovalamaya değer olup olmadığına karar vermek tümüyle size kalmış.

Avustralya’ya hoş geldin! Nefes kesici manzaraları keşfet, Tuzlu Su Timsahı ve Doğu Boz Kangurusu gibi simge niteliğindeki hayvan türlerini avla.

Avusturalya’da büyüleyici, yeni bir av bölgesi seni bekliyor.

BAŞLICA ÖZELLİKLER
• Avustralya taşrasını, alt tropikal çalılıkları ve tropikal yağmur ormanlarını keşfet. Doğa harikası olan bu vahşi yaşamı deneyimle.

• Saksağan Kazı, Yaban Sığırı, Tuzlu Su Timsahı, Doğu Boz Kangurusu gibi Avustralya’nın en bilindik hayvan çeşitlerinden bazılarını ve yeni bir Yüce Olan’ı avla.

• Yeni arkadaşlar edin ve bölgenin güzel ama hassas ekosistemini korumak için onlarla birlikte çalış. Koruma, iş birliği ve topluluğa odaklanan yan görevler ile hikaye görevleri seni bekliyor.

• Yeni Zagan Varminter .22-250 Kurmalı Tüfek ile av silahı cephaneliğini genişlet. Vuruş yapması rahat olan bu hafif tüfek tüm av gezilerinde en yakın dostun olacak.


theHunter Call of the Wild Emerald Coast Australia indir - (Direkt indir)

19.253
OYUN BİLGİLERİ 21 Haziran 2023 15:35
theHunter Call of the Wild Emerald Coast Australia

Tür: Ek Paketler, Macera, Oyun, Simulasyon, Spor

Platform: PC

Boyut: 47.8 GB

Crack: FLT

Tarih: 20 Haziran 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?