theHunter™: Call of the Wild – ATV

17theHunter™: Call of the Wild – ATV indir - (Direkt indir)

ANA OYUN EK PAKETE DAHİLDİR!

Korucular vahşi yaşamın yönetimi ile ilgili yaptıkları toplantıda, av sahalarının bütün girişlerinde ortaya çıkan ziyaretçi yoğunluğuna dikkat çektiler. Toplantıda alınan karara göre, ziyaretçilerin vahşi yaşam koruma alanını bütünüyle keşfedebilmesini için, ATV araçlar –yalnızca ulaşım amacıyla– bütün sahalarda kullanılabilecek.
Artık avcılar ve doğa yürüyüşçüleri vahşi yaşam koruma alanındaki gizli güzellikleri daha fazla keşfedebilecekler.

ATV:

dlc5_1-jpg
SABER 4X4:
SABER 4X4 ile zor arazi şartlarında emsalsiz bir konfor ve tarz ile ulaşım sağlanabiliyor. Bu ATV ile, bataklıklardan tepelere ve ormanlara sahanın her yanını müthiş hızlı bir şekilde dolaşırken hızın, eğlencenin ve keşfin keyfini çıkaracaksın.

SABER 4X4 paylaşma:
Bu DLC’nin sahibi olarak, arazi aracı deneyimini çok oyuncu modunda arkadaşlarınla kolayca paylaşabilirsin. Bir oyun oluşturduğunda veya mevcut bir oyuna katıldığında bütün diğer oyuncular da mevcut araçları çoğaltıp kullanabiliyor. Sayende, herkes ister tek başına ister diğer oyuncularla birlikte av sahasını dilediklerince keşfedebilecek.
Bütün DLC sahipleri çok oyunculu oyundan ayrıldıklarında, artık yeni araç oluşturulamayacak fakat mevcut oluşturulmuş araçlar oyun sonuna kadar kullanıma açık kalacak.

SABER 4X4 sürüşü:
İster 1. şahıs modunda kendini bütünüyle aracın içinde hisset, istersen de 3. şahıs modunda daha geniş bir açıdan manzaranın keyfini çıkar, SABER 4X4 ile ikisi de mümkün. Tek bir tuşa (varsayılan: “C”) basarak kameranın pozisyonunu değiştirebilirsin, tercihin sonraki sürüşlerin için kaydedilecek. İster 3. şahısta ATV’nin bütün açılardan gör istersen 1. Şahısta gerçek bir sürüş deneyimi yaşa. Nasıl olduğunu görmek için sabırsızlanıyoruz.

Yeşim, Kızıl ve Kömür renklerinde:

SABER 4X4 üç farklı renk seçeneği ile geliyor: Yeşim, Kızıl ve Kömür. Her avcı belli bir anda yalnızca bir aktif araca sahip olabiliyor ama istendiğinde diğerlerini geri getirmek veya çoğaltmak da ücretsiz. Bugün kızıl ATV ile mi gezmek istersin? Sen bilirsin…


theHunter™: Call of the Wild – ATV indir - (Direkt indir)

119.711
OYUN BİLGİLERİ 16 Haziran 2017 00:04
theHunter™: Call of the Wild – ATV

Tür: Açık Dünya Oyunları, Aksiyon, Ek Paketler, Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 11.94 GB

Crack: CODEX

Tarih: 15 Haziran 2017

Kaynak: Torrentoyunindir.com

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?