The Witcher 3 Wild Hunt Complete Edition

27BİR NESLİN EN ÇOK ÖDÜL ALAN OYUNU ŞİMDİ YENİSİ İÇİN HAZIR

Efsanevi kiralık canavar avcısı Rivialı Geralt rolüne bürünün. Savaştan harap olmuş, dört bir yanı canavarlarla kaplı bir kıta, keşfedilmek üzere sizi bekliyor. Sıradaki sözleşmenizse, dünyayı yeniden şekillendirebilecek güçte bir canlı silahı, Kehanetin Çocuğu Ciri’yi bulmak.

Son sürüme güncellenmiş olan The Witcher 3: Wild Hunt, Netflix yapımı The Witcher dizisinden esinlenen kılıçlar, zırh ve alternatif kıyafetlerin, dâhilî bir Fotoğraf Modu’nun ve çok daha fazlasının bulunduğu yeni eşyaları ve özellikleri de beraberinde getirmektedir!

Daha çocukluklarından itibaren eğitilen ve geçirdikleri mutasyonlar sonucu insanüstü yetenekler, güç ve refleksler edinen efsungerler, yaşadıkları canavarlarla dolu bu dünyaya denge getirmektedirler.

• Çeşitli yükseltilebilir silahlar, mutasyona yol açan iksirler ve dövüş büyüsü ile donatılmış profesyonel bir canavar avcısı olarak düşmanlarınızı acımasızca yok edin.

• Dağ geçitlerinde sinsice dolaşan vahşi canavarlardan insanlarla dolu kasabaların gölgelerinde gizlenen doğaüstü avcılara kadar çeşit çeşit egzotik canavarlar avlayın.

• Kazandığınız ödüllerle silahlarınızı yükseltip yeni özel zırhlar alın ya da ödüllerinizi at yarışlarında, kart oyunlarında, kavgalarda veya hayatın sunmuş olduğu diğer zevkli faaliyetlerde harcayın.

Sonsuz bir macera sunacak şekilde oluşturulan devasa The Witcher açık dünyası boyut, derinlik ve karmaşıklık alanlarında çıtayı bambaşka bir noktaya taşıyor.

• Fantastik bir açık dünyayı baştan aşağı katedin: Unutulmuş harabeleri, mağaraları ve gemi kalıntılarını keşfedin, şehirlerdeki tüccarlarla ve cüce nalburlarla ticaret yapın ve uçsuz bucaksız ovalarda, dağlarda ve denizlerde canavar avlayın.

• Karanlık ve tehlikeli hizmetler sunmak için hain generallerle, şeytani cadılarla ve yozlaşmış kraliyet mensuplarıyla anlaşmalar yapın.

• İyinin ve kötünün ötesine geçen seçimler yapın ve bu seçimlerin sonuçlarıyla yüzleşin.


162.319
OYUN BİLGİLERİ 14 Aralık 2022 12:02
The Witcher 3 Wild Hunt Complete Edition

Tür: Açık Dünya Oyunları, Aksiyon, Macera, Oyun, Türkçe Oyunlar, Yıldız Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 55.6 GB

Crack: 4.00 Hotfix 2

Tarih: 14 Aralık 2022

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?