The Witch of Fern Island

0Gizemli Fern Adası’na hoş geldiniz! Parlak gözlü yeni gelen Abrill de dahil olmak üzere üç büyük büyülü kültüre – Boran, Apatut ve Kuqkwa – ev sahipliği yapan yemyeşil ılıman bir ada. Bir sihir akademisine yaptığı yolculuklar sırasında adaya düşen genç cadı, tam teşekküllü bir Cadı olmaya hâlâ hevesli bir şekilde durumu en iyi şekilde değerlendiriyor.

Cadı Akademisi, onun gelişini boş boş beklemek yerine, bunu genç Abrill’in sihirdeki ustalığını göstermesi için bir fırsat olarak kullanmaya karar verdi… Ve gizemli adanın sırlarını açığa çıkardı.

Ama şunu bilin: Fern Adasının Cadısı olmak sadece sınavları geçmek değildir! Dünyadaki yerinizi bulmak, arkadaşlar edinmek ve en önemlisi her geçen anın içinde neşe bulmakla ilgili.

Mezuniyet, sıkıcı derslere girerek değil, Akademi’nin Koruyucu Cadısı’nın beklentilerini karşılamak anlamına gelir. Bir cadı iş başında öğrenir!

Otlar ve (sihirli) bitkiler yetiştirin, olağandışı doğaya sahip hayvanlar yetiştirin ve bitki ve hayvanların büyülerini deneyin.

Abrill’in cadı kulübesini stil ve pratiklik yoluyla uygun gördüğü şekilde özelleştirerek kendi cadı markasını geliştirin.

Elbette bir cadı sadece bir çiftçi değildir! Kulübede büyülü iksirler hazırlayın, gizli tılsımlar yapın, sevimli ve şaşırtıcı derecede yardımcı tanıdıkları çağırın ve sonunda, hava durumuna hakim olmak için ham büyüyü yönlendirmek için karmaşık ritüeller gerçekleştirin.

Kedinizi tanıdık bir şekilde kontrol etme gücüne sahip olacağınızdan bahsetmiş miydik?


4.817
OYUN BİLGİLERİ 2 Mayıs 2023 13:51
The Witch of Fern Island

Tür: Basit Eğlence, Erken Erişim, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 8.14 GB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 1 Mayıs 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?