The Waylanders

1The Waylanders indir - (Direkt indir)

KELT MİTOLOJİSİNDEN İLHAM ALAN EPİK BİR HİKAYE
Keltler ve tanrıları Tuatha de Danaan arasındaki ilk karşılaşma bir kutlama ve aydınlanma zamanı olmalıydı, ancak müzakereler feci şekilde ters gittiğinde, bir tanrıya karşı savaş sizi ölümün eşiğine getirir ve zamandan bağımsız hale gelir!

Sihirli yozlaşmaların ele geçirdiği bir ülkeye ve taht için savaşan çok sayıda hiziplere bölünmüş bir krallığa geri dönün. Farklı dinlerin, insan kültürlerinin ve Mourians, Kurtadamlar, Goblinler ve canavarlar gibi ölümlü ve ölümsüz ırkların karmaşık bir dokusu olan Kelt toplumu, her dikişte yırtılma tehdidinde bulunuyor. Taht için tekliflerinde olgunlaşmamış, ancak haklı, varisi veya pragmatik generali destekleyecek misiniz? Hangi ittifakları kuracaksınız, hangi dostlukları geliştireceksiniz, hangi aşkların peşinden gideceksiniz ve… aniden Orta Çağ İspanya’sına atıldığınızda ne yapacaksınız?

İKİ DÖNEM KEŞFEDİN
Galiçya’da Hristiyanlık altında işler Kelt yönetimi altında olduğundan oldukça farklı görünüyor. Sihir soluyor, din her yerde ve çok şey değişti. Ölümsüz müttefikleriniz şimdi nerede ve ölümlü arkadaşlarınızın ruhlarına ne oldu? Bin yıllık kültürel değişim boyunca toprakta yapılan değişiklikleri keşfedin. Tuatha ile görüşmeniz sırasında araya giren yozlaşmış büyücüler, Kelt dünyasının değer verdiği her şeyin yok olmasına yol açmış olabilir mi?

PARTİNİZİ TOPLAYIN
Waylanders, klasik RPG’den ilham alır ve sizin ve arkadaşlarınızın keşfetmesi için bir macera dünyası açar. Parti üyesi savaş büyülerini ve yeteneklerini, başıboş haydutları, azgın canavarları, efsane canavarları ve daha fazlasını yenmek için stratejik olarak seçmek için duraklamalı gerçek zamanlı kullanın!

Yolculuğunuz boyunca partinizi donatmak için bir silah, zırh, biblo ve daha fazlasını keşfedin. Yolunda duran tanrılar varken, elde edebileceğin her türlü avantaja ihtiyacın olacak.


The Waylanders indir - (Direkt indir)

22.351
OYUN BİLGİLERİ 2 Şubat 2022 21:59
The Waylanders

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Macera, Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 28 GB

Crack: DOGE

Tarih: 2 Şubat 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?