The Walking Dead The Telltale Definitive Series

8The Walking Dead The Telltale Definitive Series indir - (Direkt indir)

The Walking Dead: The Telltale Definitive Series 4 Sezonun tümünü, 400 Days’i ve The Walking Dead: Michonne’u içerir ve toplamda 23 eşsiz bölümle birlikte 50 saatlik bir oyun sunar. Grafiksel geliştirmeler, sahne arkası bonus özellikler ve klasik menülerin orijinaline sadık bir şekilde tekrar hazırlanmış hali ile bu, Clementine’in yolculuğunu deneyimlemek ve hikayesinin sonunu görmek için en iyi yol.

· Grafiksel Geliştirmeler: “”Grafik Siyah”” sanat tarzı 4. Sezon’un geliştirilmiş görsel tasarımını serinin önceki tüm sezonlarına getiriyor. Ayrıca bu yükseltmeyi daha önce almamış bölümler için tam dinamik ışıklandırma da dahildir.

· Sahne Arkası Bonusları: Clementine’in hikayesine hayat veren geliştiriciler, seslendirme sanatçıları ve diğer ekip üyelerinden oyunun yapımına özel bakışlar. Buna 10+ saatlik geliştirici yorumları ve “”Return of the Walking Dead”” kısa belgeseli de dahildir.

· Oynanış Geliştirmeleri: Karakter performansları, dudak senkronizasyonu ve diğer oynanış ve arayüz geliştirmeleri bunun Telltale’in hazırladığı nihai The Walking Dead deneyimi olmasını sağlıyor.

· Daha fazla dijital bonus: Tüm sezonlardaki 40’tan fazla parçayı içeren müzik çalar, sanat galerisi, oynatılabilir sesli repliklerle 3B model görüntüleyici ve eski sezonlardaki tüm orijinal menü ve müzikleri içeren 3B arayüz.


The Walking Dead The Telltale Definitive Series indir - (Direkt indir)

135.778
OYUN BİLGİLERİ 10 Eylül 2019 19:54
The Walking Dead The Telltale Definitive Series

Tür: Aksiyon, Macera, Oyun, Yıldız Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 45.5 GB

Crack: GOG

Tarih: 10 Eylül 2019

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?