The Walking Dead Saints & Sinners Chapter 2 Retribution

1Ölümsüz Turunuza Devam Edin
The Walking Dead: Saints & Sinners’daki Tourist’in hikayesinin bu yeni bölümünde ölümsüz New Orleans’taki turunuz devam ediyor. Görünüşte durdurulamaz Axeman tarafından avlanan ve Kule’nin en son tam hakimiyet hamlesiyle yüzleşen bu yeni tehditleri çok geç olmadan birbirine bağlayan şeyin ne olduğunu keşfedin. Şehrin kaderi için son bir hesaplaşmaya giden yolculuğunuzda yeni yüzler, yerler, silahlar ve teçhizat sizi bekliyor. Her şeyden kurtulmak için gerekenlere sahip misin?

Orijinal The Walking Dead: Saints & Sinners yolculuğunda sevdiğiniz tüm harika özellikler, rafine ve her zamankinden daha iyi bir şekilde buraya geri dönüyor.
Doğaçlama olsun ya da olmasın, sürekli genişleyen silah koleksiyonuyla yalnızca VR’de mümkün olan içgüdüsel fizik tabanlı dövüşte sayısız yürüyen ölüyle yüzleşin.

NOLA’nın her yerinde farklı karakterlerden ve gruplardan gelen görevleri üstlenin, yol boyunca kaynak ve ganimet kazanın.
İstediğin gibi hayatta kal ve her yeni ölümcül karşılaşmayla nasıl başa çıkmak istediğini seç. Bir yakın dövüş ustası, uzman bir silahşor, sinsi bir gölge ve çok daha fazlası olun.
Aziz veya Günahkar olun. Kimi sevdiğinize yardım etmeyi veya engellemeyi seçin ve Turistinizin kim olmasını istediğinizi şehrin insanlarına tanımlayın.

Baltacıya Dikkat Edin
Herhangi bir aylak veya çaresiz hayatta kalandan daha ölümcül, korkunç yeni bir düşmana karşı savaşın. Sizi parçalara ayırmaya kararlı, bu muazzam takipçi sizin için geldiğinde, sahip olduğunuz her şeyle savaşmanız veya hayatınız için koşmanız gerekecek. Bu kıyamet sonrası seri slasher’ın kim olduğunun gizemini çözebilecek ve onların terör saltanatına bir son verebilecek misin, yoksa doğrama bloğundaki başka bir kurban mı olacaksın?

New Orleans Genişletilmiş
New Orleans şehrinde hem gece hem de gündüz keşfedeceğiniz daha çok şey var! Yeni yerler bulun ve öldürmeyi umabileceğiniz tüm ganimetler, görevler ve tüm aylaklarla New Orleans French Quarter boyunca yeni yerel insanlarla tanışın! Ardından, sabah yolculuğunuz tamamlandığında, kayığınıza geri atlayarak ve gece boyunca şehri keşfederek hayatta kalma becerilerinizi kanıtlayın! Her haritada daha fazla ganimet, daha fazla ölümsüz ve macera için daha fazla fırsat.

Sürgünlere Yardım Edin (veya Engelleyin)
New Orleans’ta hayatta kalanlardan oluşan yepyeni bir grupla tanışın. Kule tarafından reddedilen ve acımasız Geri Alınanlara katılmayı reddeden bu kaosun ortasında kalan bu erkek ve kadınlar, göz korkutucu görevleri üstlenirseniz ve bu ölümcül yerde hak iddia etmelerine yardımcı olursanız size inanılmaz ödüller sunabilir. Ya da Günahkar’ın yolu sana daha çekici geliyorsa, onların kaynaklarını zorla almanın bir yolunu bulabilirsin.

VR Oyunudur! Sanal gerçeklik başlığı gerektirir


31.071
OYUN BİLGİLERİ 21 Mart 2023 22:07
The Walking Dead Saints & Sinners Chapter 2 Retribution

Tür: Açık Dünya Oyunları, Aksiyon, Korku, Macera, Oyun, VR Oyunları (HTC vb.)

Platform: PC

Boyut: 54.5 GB

Crack: GOLDBERG

Tarih: 21 Mart 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?