The Walking Dead Destinies

5The Walking Dead Destinies indir - (Direkt indir)

Ölülerin istila ettiği bir hastanede tek başına uyanan Rick Grimes’ın karakterine bürünüp serüvenine başla.

Müttefiklerini topla ve yürüyenlerin yol açtığı kıyametin ortasında The Walking Dead dizisinin Atlanta, Greene ailesinin çiftliği, hapishane ile Woodbury gibi unutulmaz mekânlarında savaşarak ilerle.

Önemli karar anlarında, dizideki karakterlerden oluşan ekibinin kaderini sonsuza dek değiştirebileceğini unutma. AMC’nin kahramanlar, düşmanlar, yaşayanlar ve ölülerle dolu The Walking Dead evreninde istersen orijinal öyküye sadık kalabilir istersen de kendi yolunu çizebilirsin.

• Kaderi Değiştir: AMC imzalı The Walking Dead’deki olaylarla karşı karşıya geldiğinde kendi çizdiğin yoldan ilerleyerek dizinin öyküsüne yeni bir yön ver.

• Yürüyen Ölüleri Parçala, Döv ve Vur: Sopalar, kılıçlar, tabancalar, tüfekler ile arbaletler gibi çeşitli yakın dövüş silahları ve menzilli silahlar içeren bu üçüncü şahıs aksiyon oyununda yürüyen sürülerini alt et.

• 13 Unutulmaz Karaktere Bürün: AMC imzalı The Walking Dead’in Rick, Shane, Michonne, Carol ve Daryl gibi pek çok karakterinden oluşan bir ekip kur.

• Kıyamet Sırasında Hayatta Kal: Hayatta kalmak için sınırlı kaynakları idareli kullan, silahlar ile mühimmatlar topla ve ekibinin becerilerini üst seviyelere çıkar.

• Heyecanı Deneyimle: Kampını savun, hayatta kalanları kurtar ve gizlilik gerektiren mücadelelerde var gücünle savaş. Gerçek bir sinir harbi ortamında zombi tehdidine yenik düşmeden hayatta kalmak için son bir şans edin.


The Walking Dead Destinies indir - (Direkt indir)

66.353
OYUN BİLGİLERİ 1 Aralık 2023 21:04
The Walking Dead Destinies

Tür: Aksiyon, Hayatta Kalma Oyunları, Korku, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 37.1 GB

Crack: FLT

Tarih: 1 Aralık 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?