The Unvisited Grandma

0The Unvisited Grandma indir - (Direkt indir)

Aileni terk ettin ama olan bitene rağmen onlar seni hiç unutmadı. Eviniz her zaman sizin, çocukluk oyunlarınızın, artık var olmayan neşeli anlarınızın anılarını sakladı. Ama artık döndüğünüze göre ev, sanki karanlık sırlarınızı, pişmanlıklarınızı biliyormuşçasına gergin bir atmosferle karşılıyor sizi.

The Unvisited Grandma, sizi korku ve gizemin derinliklerine çeken bir oyundur. Ana karakter, ona geçmiş günahları ve kaybedilen aşkları hatırlatan görüntülerle karşılaşır. Evin uğursuz odalarına atılan her adımda oyuncu kendisini ve geçmişini anlayacaktır.

Oyunun özellikleri arasında sürekli gerilim ve oyuncunun evde kaldığı her dakikayı yeniden yaşamasını sağlayan bir atmosfer yer alıyor. Karanlık koridorlar ve uğursuz odalar, oyuncuyu korku ve korku dolu bir dünyaya sürükleyen gergin bir atmosfer yaratır.

Ancak The Unvisited Grandma’nın en dikkat çekici özelliği oyun ilerledikçe ortaya çıkacak görüntülerdir. Oyuncuyu geçmiş kararları, eylemlerinin sonuçları ve kendini kabul etmenin önemi üzerinde düşünmeye yönlendirecekler.

Kendi hayatınızın karanlık sırlarını araştırmaya ve yasak duygu ve duygularınızla yüzleşmeye hazırlanın. The Unvisited Grandma, gerçeği görmenizi ve kendinizi geçmişin gölgelerinden kurtarmanızı sağlayacak bir oyundur. Yüzüne bakan dehşetle başa çıkabilecek misin?


The Unvisited Grandma indir - (Direkt indir)

30.210
OYUN BİLGİLERİ 25 Kasım 2023 22:07
The Unvisited Grandma

Tür: Aksiyon, FPS, Oyun, Platform

Platform: PC

Boyut: 1.60 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 23 Kasım 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?