The Unliving

0The Unliving indir - (Direkt indir)

Canlıların diyarı tamamen yozlaştı ve yaklaşan bir fırtına, dünya düzenini değiştirecek. Bu fırtına, görkemli bir Necromancer olan sensin.

Ölümü tanımayan ve ölü ordularını yöneten bir büyücüsün. Rahipler ve lortlar, yüksek surların arkasında saklanabileceklerini umuyorlar fakat onları senin gazabından korumaya yetecek bir kale yok. Yoluna çıkan yüzlerce kaleyi mahvet ve büyük amacına ulaşmak için çıktığın yolda onları aletlerin olarak kullan.

The Unliving, stratejik unsurlara sahip dinamik bir rogue-lite aksiyon RPG oyunudur. Ölümsüzleri topla, çeşitli büyüleri kullan ve gizemli bir dünyayı keşfet. Tüm bunlar, karanlık ve abartılı pixel-art çizimleriyle betimleniyor.

DÜŞMANLARINI ÖLÜMSÜZ ORDUNA DÖNÜŞTÜR

Yendiğin her düşmanı diriltip orduna katabilirsin, böylece ölülerden oluşan sınırsız sayıda lejyona sahip olabilirsin. Bu diriltilen yaratıkların kendilerine özgü yetenekleri var, örneğin hayattayken kutsamalar yapan ölümsüz Rahip, senin düşmanlarını öldüklerinde lanetleyecek.

YOLUNA ÇIKAN HERKESİ EZ

Canlıların sadece bir kısmı aciz mağdurlar, geri kalan kısım senin güçlerine karşılık verebilir. Onlar da taviz vermezler, büyük gruplar halinde hareket ederler ve güçlü yeteneklere sahiptirler. Hayatlarını severler ve kolayca yenilmezler, onlara diz çöktürmek için Ölümsüz Lort olarak onlara cehennemi tattır.

KEŞFEDİLMEMİŞ TOPRAKLARI FETHET

Her seferde dünya rastgele oluşturulur; bu sayede dünya çeşitli yaratıklarla, eserlerle, gizli odalarla ve ölümcül tuzaklarla dolu olur. Dünyanın her bir kısmı, çeşitli sakinlerle doludur: Ordunu güçlendirmek için köyleri istila edip çelimsiz köylüleri katlet ya da bataklıklarda korkunç düşmanlara karşı çaresiz savaşlara katıl.


The Unliving indir - (Direkt indir)

8.553
OYUN BİLGİLERİ 7 Kasım 2022 22:57
The Unliving

Tür: Aksiyon, Erken Erişim, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 424.77 MB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 7 Kasım 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?