The Unbeatable Path

0The Unbeatable Path, Mia adında genç bir kadın olarak oynadığınız karmaşık ve acımasız bir hikayeye sahip sürükleyici bir birinci şahıs korku macerasıdır.

Yaklaşık 10 saatten fazla oyundan oluşan hikayeye devam etmek için cehennem gibi bir ortamda zorlu bilmeceleri ve bulmacaları çözmelisiniz.

Bu tek başına yeterli değilse, oyunun sonunu önemli ölçüde etkileyen kararlar da vermelisiniz.

Tüm oyunu olabildiğince gerçekçi kılmak için oyun, gerçekçi bir görünüm elde etmek için 3B taranmış varlıklar, modern araçlar ve son teknoloji teknikleri kullanır. Minimalist bir kullanıcı arayüzü ile birlikte, kendinizi tamamen bu zorlu ortama kaptıracaksınız.

Bulmacalara odaklanan bu karanlık macerada Mia rolünü oynayacaksın. Sonunda kendi canına kıymaya nasıl itildiğini öğrenmek için oyun sırasında onun hikayesini parça parça ortaya çıkaracaksınız.

Hikayesini daha iyi hale getirecek misin?

Kararlar temel bir rol oynar. Yapabileceğiniz eylemlerin çoğu, iyi ya da kötü bir karara yol açar; onları nasıl çözdüğüne bağlı. Bu kararlar oyunun sonunu önemli ölçüde etkileyecektir, bu yüzden doğru kararı verdiğinizden emin olun.

Pek çok farklı zorlu bulmaca ve bilmece sizi bekliyor ve zorluk seviyesi seviyeden seviyeye yükselmeye devam ediyor. Bulmacaları çözmek sizi sınırlarınızı zorlayacak ama umudunuzu kaybetmeyin: tüm seviyeler, bulmacaları nasıl çözeceğinize dair farklı ipuçları içerir. Sadece çevrenize yakından bakın.

3B taranmış varlıklar, yüksek kaliteli 3B varlıklar ve minimum miktarda Arayüz öğesi yardımıyla, keşfetmeniz için gerçekçi bir görünüme sahip sürükleyici bir dünya yaptım. Yüksek kalitesi, detayı ve mükemmel ses tasarımı ile içine dalmanız için karanlık bir atmosfer yaptım.


14.949
OYUN BİLGİLERİ 7 Nisan 2023 16:24
The Unbeatable Path

Tür: Bağımsız Yapımcı, Korku, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 37 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 6 Nisan 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?