The Thaumaturge

3The Thaumaturge indir - (Direkt indir)

Zengin bir hikâye anlatımına sahip izometrik bir RYO olan The Thaumaturge, taktiksel savaşlara, karakter gelişim özelliklerine ve araştırma mekaniklerine eşsiz bir bakış açısı getiriyor. Gizemli güçlerin ve salutor denen tuhaf ruhani varlıkların gerçek olduğu bu dünyada ahlaken muğlak seçimler yapman gerekecek.

Yıl 1905. Varşova şehri Rusya çarlığının boyunduruğu altında. Nüfusu ise sık sık çıkar çatışmaları yaşayan farklı köken, görüş ve inanışlara sahip çeşitli gruplardan oluşuyor: Rus askerleri, Yahudi tüccarlar, Polonyalı şehir halkı ve nicesi…

Şehir tüm bu koşullara rağmen işlek bir metropol. Yüksek sosyete ile nefes kesici bir partiye katılan bir kişi, ilerleyen saatlerde Praga semtinin arka sokaklarında gasp edilebilir. Bir yandan büyük umutlar ve düşler barındıran bu şehir, diğer yandan karanlık arzulara da ev sahipliği yapıyor.

Bir thaumaturge olmak hem bir lütuf hem de bir cezadır. Bu durum, ailesel meseleler nedeniyle Varşova sokaklarının karmaşasına geri çekilen başkahraman Wiktor Szulski için de farklı değil. Thaumaturge olmak atalarından gelen bir özellik olduğu için ailesel bir lütuf olarak kabul edilebilse de Wiktor’un ömrünü dünya varlıklarının ve ele geçirdikleri bedenlerin arayışıyla sınırlar. Sadece thaumaturge’ler, salutor olarak bilinen bu varlıkları evcilleştirebilir ve böylece insan ruhunun içinde gizlenmiş sırları okuyarak karanlıkla konuşabilir. Herkesin sakladığı bir şeyler olduğunu kimse Wiktor’dan daha iyi bilemez.


The Thaumaturge indir - (Direkt indir)

49.474
OYUN BİLGİLERİ 4 Mart 2024 22:23
The Thaumaturge

Tür: Macera, Oyun, RPG

Platform: PC

Boyut: 23.9 GB

Crack: RUNE

Tarih: 4 Mart 2024

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?