The Tarnishing of Juxtia

0The Tarnishing of Juxtia, karanlık fantezi görselleri ve akıldan çıkmayan güzel bir skoru, Souls’tan ilham alan zorlu 2D aksiyon RPG oyunu ve uğursuz bir anlatı ile birleştiriyor.

Yenilikçi ve ödüllendirici bir savaş sistemi, şaşırtıcı çeşitlilikte ekipman ve yetenekler, son derece ayrıntılı piksel tabanlı ortamlar ve korkunç Kararmış bosslar, The Kararan Juxtia’yı unutulmaz sürükleyici bir yolculuk yapmak için birlikte çalışır.

Riske Karşı Ödül Savaşı: Eşsiz bir Energy Rush sistemi, hesaplanmış riskleri teşvik eder: Ardışık saldırılar yaptıktan sonra, cesur oyuncular süper güçlü bir dayanıklılık ve mana yenilemesi alırlar.

Yozlaşmış azizlere, eski savaş makinelerine, Kararmış yaratıklara ve intikamcı tanrılara karşı patlayıcı, çok aşamalı boss savaşlarında iradenizin ve becerinizin sınırlarını zorlayın.

Bu 20+ saatlik aksiyon RPG oyununda 15 benzersiz ortam, güzel ayrıntılı görseller, derin ve dolambaçlı bilgiler ve sayısız yan görev sizi bekliyor.

Düşen bosslardan Kalıntıları depolayın ve şarj edin. En çaresiz saatinizde, içerdikleri Nihai gücü serbest bırakın.

Silahlar, zırh setleri, büyü yetenekleri, Kalıntılar ve diğer gizli öğeler, benzersiz karakter yapıları için neredeyse sınırsız olanaklar sunar. Oyuncuların bireysel görsel ve dövüş stili şarkı söyleyebilir.


2.778
OYUN BİLGİLERİ 27 Temmuz 2022 19:44
The Tarnishing of Juxtia

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Oyun, Platform

Platform: PC

Boyut: 882.19 MB

Crack: DARKSİDERS

Tarih: 26 Temmuz 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?