The Stanley Parable: Ultra Deluxe

3The Stanley Parable: Ultra Deluxe indir - (Direkt indir)

The Stanley Parable: Ultra Deluxe, birinci şahıs keşif oyunudur. Bu, eleştirmenler tarafından beğenilen, ödüllü, 2013 tarihli bağımsız oyun The Stanley Parable’ın genişletilmiş bir yeniden tasavvurudur. Stanley

Stanley adlı basit fikirli bir kişi, ofisindeki iş arkadaşlarının gizemli bir şekilde ortadan kaybolduğunu keşfettiğinde, cevaplar bulmak için yola koyulur.

Stanley olarak oynayacaksın ve Stanley olarak oynamayacaksın. Bir seçim yapacaksın ve seçimlerin senden alınacak. Oyun bitecek, oyun asla bitmeyecek. Çelişki, çelişkiyi takip eder, oyunların nasıl çalışması gerektiğine dair kurallar çiğnenir, sonra tekrar bozulur. Kazanmak için burada değilsin. Stanley Parable, sizi oynayan bir oyundur.

Ne var ne yok?

Orijinal Stanley Parable’daki her şey burada, tıpkı 2013’teki gibi korunuyor. Ancak The Stanley Parable: Ultra Deluxe ayrıca orijinal oyunun dünyasını yeni içerik, yeni seçenekler ve ortaya çıkarılacak yeni sırlarla önemli ölçüde genişletiyor. Labirent daha yeni büyüdü.

Ayrıca oyun, orijinal oyunun tonunu sadık bir şekilde korurken modern teknolojiyi yansıtacak şekilde görsel olarak iyileştirildi. Oyuna, dünyadaki metinlerin yerelleştirilmesi, renk körü seçenekleri ve içerik uyarıları dahil olmak üzere erişilebilirlik özellikleri de eklendi.

Ve daha önce olduğu gibi, Kevan Brighting’in kusursuz sesi yolun her adımında size eşlik edecek.

The Stanley Parable: Ultra Deluxe’de hatırladığınız her şey yeniden yaratıldı, ancak bir şekilde farklı. Daha önce burada bulunduk, değil mi? Stanley hâlâ eskisi gibi mi? Yoksa değişen siz misiniz?


The Stanley Parable: Ultra Deluxe indir - (Direkt indir)

32.924
OYUN BİLGİLERİ 27 Nisan 2022 19:31
The Stanley Parable: Ultra Deluxe

Tür: Basit Eğlence, Macera, Oyun, Yıldız Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 4.38 GB

Crack: SKIDROW

Tarih: 27 Nisan 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?