The Sims 4 My Wedding Stories

2The Sims 4 My Wedding Stories indir - (Direkt indir)

The Sims 4 My Wedding Stories Game Pack’te nikah masasına oturun! Sim’inizin büyük gün serüvenini özel kılın, ardından mükemmel kutlamayı planlayın. Tekliften düğüne kadar her detayı özelleştirerek her Sim’in aşk hikayesini baştan sona eşsiz şekilde kutlayın. Tartosa dünyasında neredeyse her şey romantik olabilir.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER
Partiye Hazırlanın — Planlanacak çok şey var! Evliliğe yolculuğu olabildiğince eğlenceli kılmak için onur konuğu Sim’i seçin. Ardından, nişan yemeğini, düğünden bir gün önceki yemek davetini ve unutulmayacak bekarlığa veda partisini düzenleyin.

Hayallerinizi Hayata Geçirin — Yaklaşan düğünlerin ayrıntılarına dalın. Sim’lerin düğün günü giysilerini ve büyük anda ihtiyaçları olan her şeyi seçin: menü, dekor, program… hepsini belirleyin! Sim’ler pastaları denerken, çiçekleri seçerken ve günlerini anlamlı kılacak geleneklere karar verirken topluluktaki içerik üreticilerinin tasarladığı mekanları gezin.

Dünya Evine Girin — Ana törenden bir gün önce verilen yemekte ailenizle kutlama yapın. Büyük an geldiğinde aşkı hissedin ve tüm hayalleri gerçekleştirin. Asıl kutlamalar başlamadan önce evlilik yeminleri edin, yüzük takın ve öpüşün. Aileye çay servis ederek başlangıç yapın veya doğrudan düğüne gidin. Yeni evliler ve misafirler sevdikleriyle dans edebilir ve çiçeği burnunda çift pastayı kesebilir, şerefine kadeh kaldırabilir ve iyi dilekleri kabul edebilir.

Ana oyun ve tüm ekpaketler dahildir direk oynayabilirsiniz.


The Sims 4 My Wedding Stories indir - (Direkt indir)

18.321
OYUN BİLGİLERİ 23 Şubat 2022 22:31
The Sims 4 My Wedding Stories

Tür: Basit Eğlence, Ek Paketler, Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 52 GB

Crack: CODEX

Tarih: 23 Şubat 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?