The Sims 4 Little Campers Kit

3Hayal gücünüzü kullanın ve tamamen şahsına münhasır Sim’lerden oluşan bir dünya yaratın. Sim’lerden evlere kadar her detaya el atın ve özelleştirin. Sim’lerin nasıl göründüğünü, davrandığını ve giyindiğini seçin. Her günü nasıl yaşayacaklarına karar verin.

Her aileye harika evler tasarlayıp inşa edin, sonra da en sevdiğiniz mobilya ve dekorlarla döşeyin. Başka Sim’lerle tanışabileceğiniz farklı mahallelere gidip nasıl yaşıyorlar öğrenin.

Kendine özgü çevreye sahip çok güzel yerleri keşfedin ve aklınıza esince maceraya çıkın. Sim’lerin gündelik yaşamlarındaki iniş çıkışları idare edin ve gerçekçi ya da hayal ürünü senaryoları oyunda uygulayınca neler oluyor görün. İlişkilerinizi geliştirip, kariyer yapıp, hayatla ilgili hedeflerinizin peşinden gidip olasılıkların sonsuz olduğu sıra dışı bir oyuna kendinizi kaptırırken kendi öykülerinizi dilediğiniz gibi anlatın.

Eşsiz Sim’ler Yaratın: Kendine has görünümleri, dinamik kişilikleri ve enteresan ilgi alanlarıyla istediğiniz gibi şekillendirip yön verebileceğiniz çeşit çeşit Sim var. Hayallerinizi gerçekleştirmek için çok etkili özelleştirme özelliklerini kullanın. Kendinizi, en sevdiğiniz ünlüleri, fantezilerinizi ya da arkadaşlarınızı yaratın! Ruh halinize göre Sim’lerinizin giysilerini değiştirin. Tuhaf karakter özellikleri ve büyük hedeflerle Sim’lerinize derinlik ve anlam katın.

Mükemmel Evi İnşa Edin: İnşa Modu ile Sim’lerinize ideal evler tasarlayın. Yerleşim düzenini planlayarak, mobilyaları seçerek, peyzajı ve araziyi değiştirerek hayallerinizdeki evi inşa edin. Havuz, bodrum katı ve bahçe bile ekleyebilirsiniz. Evin son hali hoşunuza gitmedi mi? Yeni fikirler ve tasarımlarla kolayca sil baştan yapın.

The Sims 4 Little Campers Kit’teki sıcacık, hünerli arka bahçe kamp ekipmanlarıyla uyku saatinizi erteleyin! Evdeki malzemelerle yapılan battaniye kalesinin verdiği güvenle dışarıda oyunlar oynayın. Bu koleksiyonda ailece yaratıcı eğlence yaşayabileceğiniz bir gece için gereken her şey var.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER
Çocuklar İçin — Sevimli mobilyalar, oynamaya uygun kamp ekipmanları ve oyuncaklar ile arka bahçeyi çocuklara teslim edin. Işıklı iplerin altında doldurulmuş kocaayak dostunuzla marşmelov kızartarak çocukluk anıları yaratın.

Hünerli Görünüş — O bir karton kutu değil, araba! Ya da uzay gemisi. Oyuncaklar, battaniye kaleleri ve hatta çarşaftan ya da diğer ev eşyalarından yapılan dış mekan projektörüyle evdeki malzemelerle oyunlar hazırlayın.

Ana oyun ve tüm ekpaketler dahildir direk oynayabilirsiniz.


12.427
OYUN BİLGİLERİ 27 Mayıs 2022 10:15
The Sims 4 Little Campers Kit

Tür: Basit Eğlence, Ek Paketler, Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 50 GB

Crack: P2P

Tarih: 26 Mayıs 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?