The Sims 4 Horse Ranch

2The Sims 4 Horse Ranch Expansion Pack’te hayvan dostlarınız ile kendi topraklarınızda sıkı çalışın ve sıkı oynayın. Ailenizin özelleştirilebilir üyeleri olan görkemli atları yetiştirin, eğitin ve onlarla özel bağlar kurun. Ayrıca minik koyunlara ve minik keçilere bakabilir veya ev yapımı Nektar satarak geçiminizi sağlayabilirsiniz. Çiftlikte kendinize özgü bir yaşam kurun. Sıkı çalışan Sim’lerinizin keyfini çıkaracağı bonus ögeleri** elde etmek için 31 Ağustos’a kadar satın alın.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER
Rockin’ Rancher Dijital İçeriği — 31 Ağustos’a** kadar sipariş verdiğinizde elde edeceğiniz resonator gitar, yük arabası tekerleği çizimi ve rüstik sallanan sandalye ile Sim’inizin yorucu bir günün ardından rahatlamasını sağlayın.

Bir Hayat Yaratın — Sabah erken kalkın, büyük açık kıra bakın ve tüm çalışmalarınıza değdiğini görün. Günlerinizi ayırarak hayvanlarınızı mutlu ve temiz tutun, onları beslemek için Büyük Çayırı hasat edin, bitkilerinizi gübrelemek için At Tezeği toplayın ve satmak için kendi Nektarınızı yapın. Bunların hepsini geleneksel bir kulübe veya büyük bir kırmızı ahır olarak kendi tasarladığınız çiftlikte yapın.

Hayvanlarla Bağ Kurun — Çiftliğinizi hayvan dostlarla doldurun ve birlikte yaşam kurun. Atlarınız (sevimli taylar dahil) evinizin bir parçası ve hem Sim’leriniz hem de diğer atlarla çok sayıda özel etkileşim kuruyor. Ayrıca mini keçilere ve minik koyunlara bakabilir, ne kadar sevimli olduklarını görmeleri için komşularınızı davet edebilirsiniz.

Büyüyen Bir Topluluğa Katılın — Bir çiftlikte yaşamanın huzur ve yalnızlık dolu anları olsa da hareketli bir sosyal ortamı da vardır. Sim’leriniz kasabaya gidip barda arkadaş edinebilir, dans salonunda stres atabilir veya binicilik merkezinde çalışma yapabilir. Ayrıca kendi mülklerinde piknik ve dans gibi etkinlikler düzenleyebilir ve işler arttığında yardımcı olması için çiftlik işçisi tutabilirsiniz.

At Yetiştirin — Atlar, ailenin bir parçasıdır. Bir Sim Yarat’ta toynaklı dostlarınızı özelleştirin veya kurtararak ya da satın alarak yeni atlar edinin. Ayrıca çiftliğinizde taylar doğabilir. Sim’ler Binicilik becerisini öğrenebilir, atlar ise Çeviklik ve Zıplama becerilerini geliştirebilir. Hatta becerikli atlar ve biniciler, binicilik merkezinde ödüller kazanabilir.

Ana oyun ve tüm ekpaketler dahildir direk oynayabilirsiniz.


19.980
OYUN BİLGİLERİ 20 Temmuz 2023 23:29
The Sims 4 Horse Ranch

Tür: Basit Eğlence, Ek Paketler, Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 58 GB

Crack: P2P

Tarih: 20 Temmuz 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?