The Sims 4 High School Years

4The Sims 4 High School Years Expansion Pack ile iyi (veya kötü) bir öğrenci olun, öğrenci kulüplerine katılın, trend başlatın ve gençliğin keyfini çıkarın!

Mezuniyet balosuna katılma, eşek şakası yapma, kimlik ve trendlerle denemeler yapma ve ders dışı etkinliklerde arkadaşlıklar ya da rekabetler kurma gibi unutulmaz gençlik deneyimlerini yaşayın.

Mezuniyetten önce yapılacak çok şey var; genç Sim’ler derslere katılabilir, öğretmenlerle etkileşim kurabilir ve hatta stil influencer’ı ya da yayıncı olarak para kazanabilir.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER
Lise Hayatını Yaşayın — Lisenin tüm iniş çıkışlarını tecrübe edin.

Yüz yüze derslere katılın, öğretmenlerinizi tanıyın, kafeteryada zaman geçirin ve hatta kilitli dolabınızı dekore edin. En değerli anlarınızı okuldan sonra arkadaşlarınızla takılırken yaşayabilirsiniz.

İkonik Gençlik Anları — Mezuniyet balosunda geceyi dans ederek geçirin, aileniz ve arkadaşlarınızla mezuniyet töreninizi kutlayın (tabii ödevlerinizle başa çıkabilirseniz).

Bu özel anlara ek olarak, Sim’ler ömür boyu sürecek dostluklar edinebilir, okul sonrası aktivitelere katılabilir ve ergenliğin inişli çıkışlı yollarını tecrübe edebilir.

Ortalığı Karıştırın — Lise, kendini keşfetme dönemidir.

Öz güveninizi toplayıp aşık olduğunuz kişiye çıkma teklif edin ya da dersi ekin (sakın müdüre yakalanmayın).

Genç Sim’ler hoşlandığı ve hoşlanmadığı şeyleri keşfedecek ve haylazlık yapmak için yeni fırsatlara sahip olacak. Eşek şakaları yapmanın ve geceleri gizlice kaçmanın sonuçları olabilir, bu yüzden yakalanmamaya dikkat edin.

Kendi Tarzınızı Keşfedin — Yatak odanızı kişiselleştirin, Depop satıcıları tarafından tasarlanan giysilerle kombinler oluşturun ve Simfluencer olun.

Genç Sim’ler her zamankinden daha interaktif olan yatak odalarından Trendi’de giysi satarak ve tasarladıkları kombinlerin reklamını yaparak para kazanabilir. Tablet kullanın, yatakta kitap okuyun ve hatta yastık savaşı yapın!

Ana oyun ve tüm ekpaketler dahildir direk oynayabilirsiniz.


35.838
OYUN BİLGİLERİ 28 Temmuz 2022 22:23
The Sims 4 High School Years

Tür: Basit Eğlence, Ek Paketler, Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 53 GB

Crack: P2P

Tarih: 28 Temmuz 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?