The Sims 4 Growing Together Expansion

5The Sims 4 Growing Together Expansion indir - (Direkt indir)

The Sims™ 4 Growing Together Expansion Pack ile aile bağlarınızı güçlendirin, arkadaş ya da düşman edinin ve Sim’lerinizin gerçek karakterini keşfedin.

Aile üyelerinden tutun da yeni tanıştıkları kişilere kadar, Sim’lerinizin çevresindekilerle kurduğu bağlantı sürekli gelişiyor. Hem pijama partisi gibi planlı etkinlikler hem de orta yaş krizi gibi beklenmedik dönüm noktaları, Sim’lerinizi ve ilişkilerini şekillendirecek.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Kalıcı Bir Etki — Önemli kararlar ve dönüm noktaları, Sim’lerinizin kim olduğunu şekillendirmenize yardımcı olacak. Orta yaş krizleriyle baş ederken, ailelerinin taşınma taleplerini karşılarken ve daha pek olayda Sim’lerinizin hayatındaki kişilik özelliklerinin kilidini açın ve değiştirin. Kendini keşfetmek, ömür boyu sürecek bir yolculuktur.

Sosyal Dinamikler — Bazen Sim’ler birbirlerine anında uyum sağlar. Sim’iniz partide karşılaştığı bir Sim ile doğal olarak sosyal kimya oluşturabilir ya da elbette çatışabilir.

Artık Sim’iniz, hangi Sim’lerle sosyal açıdan uyumlu olacağını ve hangi Sim’lerle düşman olma ihtimalinin daha yüksek olduğunu belirleyen tercihlere sahip olacak.

Aile Bağları — Akraba Sim’lerinizin arasındaki bağlar önemli ve karmaşıktır. Hayatı birlikte tecrübe ettikçe aile dinamiklerini ve Sim’lerin aile fertleriyle ilişkilerini etkileyecek üzücü olaylar ve birlik fırsatları oluşacak.

Aileler İçin Mükemmel — Bir zamanlar küçük bir balıkçı köyü olan okyanus körfezindeki San Sequoia, şimdilerde hareketin eksik olmadığı bir kasabaya dönüştü. Sessiz banliyölere, canlı eğlence merkezine, birbirine bağlı topluluğa ve hatta etkili bir yerel aile olan Robles’lere ev sahipliği yapıyor.

Ana oyun ve tüm ekpaketler dahildir direk oynayabilirsiniz.


The Sims 4 Growing Together Expansion indir - (Direkt indir)

18.769
OYUN BİLGİLERİ 16 Mart 2023 22:24
The Sims 4 Growing Together Expansion

Tür: Basit Eğlence, Ek Paketler, Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 56.5 GB

Crack: P2P

Tarih: 16 Mart 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?