The Sims 4 For Rent Expansion

1Arsa başına 6 adede kadar daire ve daire başına 8 adede kadar Sim içeren evlerle yaşanılabilen herhangi bir dünyada Kiralık Konut arsalarını tecrübe edin! The Sims™ 4 For Rent Expansion Pack’te kiracı ya da mülk sahibi olarak yaşamayı seçin! Sim’iniz artık birden fazla Kiralık Konut arazisi alıp yönetebilir veya komşularına her zamankinden daha yakın olacağı (dikizlemek için ideal!) bir eve taşınabilir. Grup yemeklerinden evi tahliye etmeye kadar yapılacak birçok şey ve tüm bunların yapılacağı hareketli bir dünya var. 18 Ocak’a kadar satın alın, Sim’leriniz için Gece Pazarını eve getirecek bonus ögeleri** elde edin.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Street Eats Dijital İçeriği: 2 Kasım’dan 18 Ocak’a** kadar sipariş vererek barbekü arabası, sokak şemsiyesi ve meyve sepetiyle gece pazarı lezzetlerini evinize getirin.

Yeni Arsa Türü: Yeni Kiralık Konut arsaları, çok haneli konutlarla yaratıcılığınızı konuşturma fırsatı sunuyor. Sim’lerinize kiraya verebilecekleri bir bodrum katı dairesi verin, iki aileyi birbirine yakın tutmak için dubleks yapın, birden fazla aile için sıra evler ve hatta 6 adede kadar (hileyi biliyorsanız daha fazla) daire içeren apartmanlar inşa edin. Her Kiralık Konutu istediğiniz ayrıntılarla özelleştirebilirsiniz.

Mülk Yönetimi: Mülk sahibi Sim’ler aktif mülk yöneticileri olabilir, kiracılarının yakınında yaşayabilir ya da ayrı bir konutta yaşarken çeşitli mülk yatırımlarından gelir elde edebilir. Sim’iniz tüm mülkü yönetmek istemiyorsa belki de yeni Handyperson Kariyeri ona daha uygun olabilir. Mülk sahipleri Daire Derecelerini yüksek tutmazsa Kiracı İsyanı gibi durumlarla karşı karşıya kalabilir.

Her Zamankinden Daha Yakın: Kiralık Konutlardaki Sim’ler kaçınılmaz şekilde birbirlerinin hayatına dahil olacak. Grup yemekleri gibi Sosyal Etkinliklerde, Kiralık Konutlarındaki bahçede ve diğer ortak alanlarda diğer kiracılarla tanışacak ve gizlice dinleme, dikizleme, hatta zorla haneye girme yoluyla komşularının sırlarını keşfetmek için bolca fırsata sahip olacaklar. Ayrıca duyulmaması gereken şeyler keşfederseniz sus payı için diğer Sim’lere şantaj yapabilirsiniz!

Ana oyun ve tüm ekpaketler dahildir direk oynayabilirsiniz.


14.464
OYUN BİLGİLERİ 7 Aralık 2023 23:21
The Sims 4 For Rent Expansion

Tür: Basit Eğlence, Ek Paketler, Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 60.8 GB

Crack: P2P

Tarih: 7 Aralık 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?