The Silent Swan

0Öykü
Hikaye, bir dizi dört kanatlı kağıt kuğu dışında iz bırakmadan ortadan kaybolan eşi ve Düşüşün tek tanığı olan Selene’nin peşinde Duvarların Ötesindeki Ülke’ye girerken Mirov Kavrazyma’yı takip ediyor. Bu kuğular, Mirov tarafından bulunma ve takip edilme niyetiyle, onun geride bıraktığı yazıları içeriyor.

Oyun boyunca Mirov, Düşüş olarak da bilinen evini vuran felaketin yatağına yavaş yavaş yaklaşacak ve ortaya çıkarmaya kararlı olduğu gerçeklere yaklaşacak, garip bir huzursuzluk onu geri adım atması gerektiği konusunda uyarıyor.

Sessiz Kuğu iki şehrin hikayesidir: Urzhum ve Sernur; iki çatışma: geçmiş ve gelecek; ve iki kişiden; Selene ve Mirov.

Oyun
Oynanış açısından The Silent Swan, öğelerin keşfedilmesi ve toplanmasının açık dünya formülünü takip eder, ancak anlatısal bir bükülme ile, terkedilmiş topraklarda yürüyenlerin mektupları ve hikayeleri, bulunacak öğelerdir ve bu aynı harfler rehber olarak hizmet eder ve daha fazla hikaye elde etmek için bir araç.

Duvarlar tarafından tanımlanan devasa dünya, onlara seyrek olarak kentsel alanlara yer vermiştir. Bu kentsel alanların tümü, oyuncunun bisikletlerde gezindiği kara köprüleri (yerden yükselen karasal köprüler) ile birbirine bağlıdır.

Seviyelerin kendileri, her binanın, her katın, her yürüyüş yolunun tamamen geçilebilir olması özelliği ile monolitik kentsel alanlardır. Bu, hem tamamen çevresel hem de sanatsal bir amaca hizmet edecek, aynı zamanda oyuncuyu yolu gösteren mektupları ve diyalogları okumaya zorlayacak bir araç olacak.

İlgi çekici noktalar
Hayranlık uyandıran, ıssız manzaralardan geçin – Sisin içinden yükselen ve daha önce hiç görülmemiş manzaraların gökyüzünü yırtan büyük şehirler ve yapılar.

İlgi çekici bir anlatı – Duvarların Ötesindeki Ülke’nin ve kahramanımızın hayatının sırlarını barındıran gizemli kağıt kuğuların peşine düşün.

Açık dünya anlatı teması – Çevrenizi gözlemleyin ve manzaranın size geniş, tamamen geçilebilir bir arazide rehberlik etmesine izin verin; burada keşif yoluyla izleyeceğiniz kartlar ve anlatı konuları olacak.

Çoklu sonlar – Hikayenizin ve yol boyunca tanıştığınız karakterlerin sonucunu belirleyecek kararları verin.


22.718
OYUN BİLGİLERİ 4 Kasım 2023 12:41
The Silent Swan

Tür: Açık Dünya Oyunları, Bağımsız Yapımcı, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 3.64 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 3 Kasım 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?