The Shapeshifting Detective

8Shapeshifting Detective, doğaüstü suç, cinayet ve gizem içerikli bir FMV (tüm devinimli video) oyunudur. Oyunu dedektif olarak oyna ve herhangi bir karaktere bürünerek cinayeti soruştur. Bir sonraki kurbanı kurtar.

Dorota Shaw öldü. Baş şüphelileri ise cinayeti tahmin etmek veya bu suçu işlemek için esrarengiz kabiliyete sahip üç tarot falcısıdır. Onların başka ne bildiğini öğrenmek senin işin ama karanlık sırlarını kimseye açıklamazlar… Neyse ki olmak istediğin başka bir kişi olabilirsin.

Oyunda 1600’den fazla tam HD video görüntüsü, benzersiz bir ‘silme’ mekaniğine sahip basit bir sorgulama arayüzü ve oyunun başında rastgele seçilmiş bir katil bulunuyor. Dünya Rekoru kıran "The Infectious Madness of Doctor Dekker" adlı oyunun tasarımcıları tarafından geliştirilmiştir.

● Dokuz farklı karakterin şekline girebilir, böylece ilişkileri tüm açılardan araştırıp yönlendirebilir ve hikayenin kalan yarısının kilidini açabilirsin.
● Gerilim – Cinayeti çöz, cinayete engel ol, yakalanma. Rastgele seçilmiş üç katilden herhangi birisi spoiler’ı en aza indirmeye yardımcı olur.
● Seçimler önemlidir – katili yakala, kurbanları kurtar, ilişkileri kur ve boz – ya da hiçbirini yapma.
● Problem çözme – bu hayati ipucunu kendin bulamıyor musun? Emniyet Müdürü şekline girmeyi dene. Diyalog seçeneklerinin bir tuzak olduğunu mu düşünüyorsun? Onları sil.
● %100 FMV – birinci şahıs bakış açısıyla akıcı FMV ara sahneleri ve görüntülerin olduğu tam bir oyun.

*İstek üzerine eklenmiştir.


37.461
OYUN BİLGİLERİ 10 Mayıs 2020 00:39
The Shapeshifting Detective

Tür: Bağımsız Yapımcı, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 5.5 GB

Crack: ALI213 

Tarih: 6 Kas 2018

Dil: Türkçe!

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?