The Secret Ops

0“The Secret Ops”, tek kişi tarafından yapılmış bağımsız bir üçüncü şahıs nişancı oyunudur. Oyun, kompakt bir olay örgüsüne ve orta düzeyde zorluğa sahiptir.

Bağımsız oyunların ve atıcıların tüm hayranları için mükemmel.

Oyun, bireyler tarafından yapılmış bağımsız bir oyun olsa da, ilgili işlevler eksiksiz ve yüz yakalama teknolojisinin yanı sıra Metahuman ve Unreal Engine’in performans için güçlü desteği, oyunun CG’sini daha da iyi hale getiriyor.

oyun arka planı
Bu çalışmanın arka planı yakın gelecekte geçiyor. Bir süper hükümet gizli teşkilatı-UNBSEPA, bilinmeyen uzaylı teknolojisi üzerine yetersiz araştırma nedeniyle kazalara neden oldu ve uzaylı ırklarının küçük ölçekli istilasına neden oldu.

Oyuncular, ajansın temsilcisi olarak hareket edecek ve kazanın yarattığı tehlikeyi ortadan kaldıracaktır. Farklı düşmanlarla yüzleşmek için yeterli cephaneniz olacak, unutmayın, bazı düşmanlar çok kurnazdır, gölgelerde saklanmayı bilirler.

Oyun sahnesi
Bu çalışmanın oyun sahnesi kabaca sivil personelin ofis alanı olan “ofis alanı” olmak üzere 5 ana alana ayrılabilir. Tipik olarak dosya yönetimi, operasyonel dağıtım ve toplantı alanları. Gizli bir metro hattı, tüm giriş ve çıkışları yönetir.

İkinci alan, uzaylı teknolojisini dünya uygarlığının uygulayabileceği teknolojiye dönüştüren tersine mühendislik alanı olan “bilimsel araştırma alanı”dır.

Üçüncü alan, belirli anormal uygarlıkların keşfine yönelik bir araştırma alanı olan “deneysel alan” dır.

Dördüncü alan, ani felaketlerle başa çıkmak için nesillere uygulanabilecek silah ve teçhizat geliştirmek için kullanılan “silah geliştirme alanı” dır.

Beşinci alan, oyuncuların sonunda kendi başlarına keşfedecekleri, bu alanda gömülü bir sır olan “Çekirdek Araştırma Alanı” dır.


6.607
OYUN BİLGİLERİ 23 Ocak 2023 16:19
The Secret Ops

Tür: Bağımsız Yapımcı, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 11.62 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 22 Ocak 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?