The Room Three

4Büyük ölçüde takdir toplayan "The Room" oyun serisini devam ettiren Fireproof Games, üçüncü bölümü bilgisayar için yayınlamaktan gurur duymaktadır.

The Room Three, tıpkı daha önceki sürümlerinde olduğu gibi fiziksel bulmaca çözme oyun tarzını sürdürmekle birlikte oyuncunun keşfedebileceği dünyayı daha da genişletmektedir. Fireproof Games, gizemli The Room dünyasını canlandırmak için tüm özellikleri ve ortamları yeniden oluşturdu, yapılandırdı ve yeniledi.
The Room Three’de, yalnızca "Zanaatkar" olarak bilinen gizemli kişinin hazırladığı bir dizi sınavda ilerlerken tüm bulmaca çözme becerilerini kullanmak zorunda kalacağın uzak bir adaya götürülmüş olarak kendine gelirsin.

Fireproof Games, Guildford/Birleşik Krallık’ta çalışan küçük, bağımsız bir ekiptir. İlk oyunumuz olan The Room’u Eylül 2012’de iPad üzerinde kendi adımızla yayınladık. Bu ciddi başarımız, oluşturduğumuz yeni hayran kitlesi ve kazandığımız birçok uluslararası ödül bizi oldukça şaşırttı. Bu ilk yayınımızdan itibaren The Room oyunları hayatlarımızı değiştirdi. Umarız bu oyunları oynarken tıpkı bizim onları yaparken eğlendiğimiz kadar eğleniyorsunuzdur.


34.518
OYUN BİLGİLERİ 7 Mayıs 2020 16:52
The Room Three

Tür: Bağımsız Yapımcı, Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 2.5 GB

Crack: BUILD 20181218 

Tarih: 13 Kas 2018

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?