The Room 4 Old Sins

1Fireproof Games tüm eleştirmenlerden geçer not almış oyun serisi “The Room”un dördüncü kısmının PC sürümünü çıkarmaktan gurur duyar.

The Room: Old Sins’te keşfedilecek tuhaf bir sürü odası olan bir bebek eviyle karşılaşacaksın.

Oyun serinin önceki bölümlerinde de yer alan trajik bir hikâye üzerine kurulu, oyuncuyu içine çeken, bulmaca temalı oyun tarzını da koruyor.

Görseller mobil sürüme göre büyük ölçüde iyileştirildi. Fireproof Games, The Room’un gizem dolu dünyasını oyuncular için daha da cazip kılmak adına oyundaki tüm parlak nesneleri ve kendine has ortamı baştan yarattı, bunların dokularını yeniden tasarladı ve aydınlatmalarını tekrar gözden geçirdi.

The Room: Old Sins’te olaylar hırslı bir mühendis ve yüksek sosyete mensubu eşinin aniden ortadan kaybolmasından sonra çok değerli bir eseri bulmak adına başlatılan arayış etrafında dönüyor.

İzler seni çiftin evindeki tavan arasına götürecek ve kendini birden eski ve tuhaf bir bebek eviyle karşı karşıya bulacaksın.

Waldegrave Malikânesi’ndeki rahatsızlık verici mekânları keşfet, belli belirsiz ipuçlarını takip et ve sırları açığa çıkarmak için garip düzeneklerden faydalan.

Fireproof Games, Birleşik Krallık’taki Guildford şehrinde çalışmalarına devam eden küçük ve bağımsız bir ekip.

İlk oyunumuz The Room’u iPad için 12 Eylül 2012’de yayınladık ve eriştiğimiz inanılmaz başarı ve yeni hayran kitlemiz karşısında şaşkınlığa uğradık.

Tabii bir de kazandığımız çeşitli uluslararası ödüller var. The Room oyunları bizim hayatlarımızı değiştirdi. Umarız ki biz bu oyunları yaparken nasıl eğlendiysek siz de oynarken benzer hisleri yaşarsınız.


20.897
OYUN BİLGİLERİ 18 Eylül 2022 13:54
The Room 4 Old Sins

Tür: Korku, Macera, Oyun, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 5.4 GB

Crack: Build.6254008

Tarih: 11 Şubat 2021

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?