The Riftbreaker Into The Dark

2Ashley’e Riftbreaking görevleri sırasında çevrilmemiş hiçbir taş bırakmaması öğretildi. Galatea 37’de yaptığı tam olarak buydu. Bulduğu şey, eğitimini yeniden gözden geçirmesine neden olacak.

The Riftbreaker: Into the Dark, sizi Galatea 37’nin yüzeyinin altındaki geniş bir mağara sisteminin bilinmeyen derinliklerine götürür.

Eşsiz ekosistemi, yalnızca akıl almaz zenginlikleri değil, aynı zamanda Ashley’nin geçmişinden karanlık bir hayaleti de gizler. Into the Dark, bir dizi benzersiz zorluk ortaya çıkaracak ve tehlike her köşede pusuda beklerken uyum becerilerinizi test edecek.

Into the Dark, The Riftbreaker için ikinci Dünya Genişletme Paketidir. Yepyeni Hikaye Kampanyası şubesi, kahramanlarımızı Galatea 37’nin mağaralarında bir yolculuğa çıkaracak.

Bir dizi anormal nötrino patlaması ve sıra dışı sismik aktivite, Ashley ve Mr. Riggs’i dünyanın sonunu getirecek bir tehditle karşı karşıya bırakacak.

Mağaralarda yollarını bulmak ve sorunun kökenini ortaya çıkarmak için tüm becerilerini kullanmaları gerekecek. Mağaralarda yolunuzu kazın, araştırma örnekleri toplayın, yeni teknolojiler icat edin ve bu dünyayı içindeki düşmandan kurtarın.

Bu Genişletmenin Öykü bölümü, The Riftbreaker’ın temel sürümündeki Ana Sefer ile entegre edilmiştir.

Oyunda ilerledikçe yeni şube ve genişleme içeriğinin kilidi açılacaktır. The Riftbreaker Story Campaign’i daha önce tamamladıysanız, maceranıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Hikayenin ek kısmı hemen açılır ve size dünyanın yeni bölümünü keşfetme seçeneği sunar.


14.692
OYUN BİLGİLERİ 29 Mayıs 2023 20:27
The Riftbreaker Into The Dark

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Ek Paketler, Macera, Oyun, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 10.1 GB

Crack: RUNE

Tarih: 29 Mayıs 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?