The Repair House Restoration Sim

2The Repair House Restoration Sim indir - (Direkt indir)

Özellikler:

PC Building Simulator’ın orijinal yaratıcısından rahatlatıcı bir onarım ve restorasyon oyununda kendi onarım evinizi çalıştırın.

Yeni ekipman ve araçların kilidini açın ve atölyenizi kendinize ait olacak şekilde özelleştirin.

Müzik aletleri, çarşı dolapları, antikalar, oyuncaklar ve daha fazlası dahil olmak üzere, onarılacak ve restore edilecek bir dizi benzersiz öğeyi keşfedin; size tam bir restorasyon deneyimi sunmak için her biri doğru bir şekilde yeniden oluşturuldu.

Eski, yıpranmış eşyaları parlak bir parlaklığa kadar temizlemenin memnuniyetini yaşayın. Pırıl pırıl metali ortaya çıkarmak için pası kumlayın. Özel boyama araçlarıyla öğelerinizi dilediğiniz gibi boyayın.

Gizli öğeleri bulmak ve en iyi fiyat için pazarlık yapmak için ahırları, bit pazarlarını, müzayede evlerini ve depolama birimlerini keşfedin.

Tamirhaneniz
Tamirhanenizi tam istediğiniz gibi kurun. Aletlerinizi düzenleyin, yeni ekipmanların kilidini açın ve yeni restorasyon fırsatları yaratmak için alanı genişletin.

Ayırın ve yedekleyin
Her bir parçayı titizlikle parçalarına ayırın, ayrı ayrı bileşenleri bulun, parçaları çıkarın ve dikkatlice yeniden birleştirin. Restorasyon sürecini öğrenin, uygulamanızı planlayın ve zanaatınızı mükemmelleştirin.


The Repair House Restoration Sim indir - (Direkt indir)

15.503
OYUN BİLGİLERİ 20 Temmuz 2023 16:39
The Repair House Restoration Sim

Tür: Basit Eğlence, Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 22.67 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 19 Temmuz 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?