The Quiet Man

4THE QUIET MAN™ yüksek kaliteli canlı çekim, gerçekçi grafikler ve heyecanlı aksiyon oynanışını kusursuzca harmanlayan, sürükleyici bir hikaye odaklı sinematik bir aksiyon deneyimi sunuyor. Tek bir gecede geçen hikayede, oyuncular gizemli bir maskeli adamdan bir kadın şarkıcının kaçırılmasının sebebini öğrenmek için “sessiz” bir dünyada dövüşerek yoluna devam eden sağır başkahraman Dane rolünü alıyor. Tek oturuşta bitirebileceğin, adrenalin yüklü sinema benzeri bir deneyime atıl.

Açıklamalar:
Sağır bir karakter olan Dane olarak oynuyor ve dünyayı onunla aynı şekilde – çok az sayıda belirgin sesle ve altyazısız olarak deneyimliyorsun: Maskeli adamı arayışın ilerledikçe hikayeden kendine göre bir anlam çıkarmak sana kalmış.
Bu oyunun içerikleri tamamen kurgusaldır. Herhangi bir gerçek olayı, kişiyi ya da oluşumu temsil veya tasvir etmek amacı gütmemektedir ve bu tür benzerlikler tamamen rastlantısaldır. Bu oyunun yapımcıları ve yayıncıları bu oyunda tasvir edilen davranışları hiçbir şekilde desteklemez, hoş görmez veya teşvik etmez.
Altyazılar sadece sesli diyaloğun duyulması veya anlaşılması amaçlandığında görünecektir.
Bu ayardan bağımsız olarak, anlatı amacıyla, çoğu sahnede altyazı görüntülenmez.
Dil, bilgisayar sistem yazılımı dil ayarlarınıza bağlı olarak otomatik olarak algılanır.

ANA ÖZELLİKLER

“”Sessiz”” bir dünyayı deneyimle
Oyuncu, Dane’i kontrol etmekle kalmıyor, dünyayı da onunla aynı şekilde deneyimliyor. Sağır bir başkahraman olarak yaşadığı dünya belirsiz ve boğuk seslerden oluşuyor ve maskeli adamı arayış sürerken olaylardan kendi anlamını çıkarma işini oyuncuya bırakıyor.

Heyecanlandırıcı dövüş:
– Yakuza serisinin aksiyon yönetmenliğiyle meşhur Tatsuro Koike tarafından koreografisi yapılan hızlı, içgüdüsel ve adrenalin dolu dövüşler.
– Görünüşte basit ama acımasız kombolarla, dövüş sistemi eski beat’em-up aksiyon oyunları gibi alışılması kolay olmakla birlikte, dövüşte çeşitlilik ve gerilim sunuyor.
– Yumruk ve tekme kombolarından, düşmanları yakalayıp fırlatmaya kadar değişen dövüş hareketi yelpazesini ortaya dök.
– Sersemlemiş rakipleri vahşice yere ser ya da onları acımasız saldırılara ortam hazırlamak için nesnelere çarptır.
– Kıl payı kurtuluşlarla ve karşı ataklarla sonuçlanabilecek anlık sıyrılışlarla kendini savun.

Canlı çekim ve oynanış arasındaki çizgiyi inceltiyor
Yüksek kaliteli canlı çekimlere ek olarak, THE QUIET MAN™ baş döndüren görsel gerçekçiliği ve öfke, neşe ve acı gibi güçlü hissedilen duyguları yansıtmak için 3Lateral, Cubic Motion ve Human Head Studios partnerliğinde yapılan grafiksel sekanslar ve yüz animasyonları içeriyor ve canlı çekim, grafik motoru sahneleri ve esas oynanış arasında kusursuz geçiş ve devamlılığa olanak tanıyor.


47.928
OYUN BİLGİLERİ 7 Haziran 2020 14:21
The Quiet Man

Tür: Aksiyon, Oyun, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 30 GB

Crack: CODEX 

Tarih: 1 Kasım 2018

Dil: Türkçe!

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?