The Pioneers Surviving Desolation

0The Pioneers: Surviving Desolation, hayatta kalması ve ıssız ay Io’nun sırlarını keşfetmesi gereken uzmanlardan oluşan bir ekip olarak oynadığınız yenilikçi bir uzay simülasyon oyunudur.

Dünya gezegeni. 2084. Tarihe iz bırakma zamanı. Io’ya ilk yerleşik uzay görevi olan Io-1’den siz sorumlusunuz. Buradaki tehlikeli biyomlar aşırı sıcaklıklara, yoğun volkanik ve sismik aktiviteye ve manyetik fırtınalara sahiptir.

Uzay istasyonunuzu alın, mürettebatınızı hazırlayın, kaynaklarınızı yönetin ve güneş sistemindeki en zorlu ortamlarla yüzleşmeye hazırlanın.

The Pioneers’ın her oyunu, oyunculara benzersiz bir meydan okuma sunar. 15 kişilik bir havuzdan rastgele seçilen 3 farklı karakterle başlayın. Güçlü ve zayıf yönlerine uyum sağlayın ve hayatta kalmak için ellerindeki her şeyi kullanın.

Uzay geminiz Io’nun yüzeyinde parçalandı ama yine de parçaları kendi avantajınıza kullanabilirsiniz. Malzemeler üretin, modüller ve mühendislik sistemleri oluşturun, giyilebilir ekipman yapın ve yemek yapın. Herkesi hayatta tutmak için dikkatle izlemek için oyunun gelişmiş sağlık sisteminden yararlanın.

Volkanlar, sismik aktivite ve manyetik fırtınalar mürettebatınız üzerinde neredeyse sürekli bir baskı oluşturacaktır. Bir kükürt rüzgarı nedeniyle ölmekten kaçınmak için işaretlerinizi dikkatlice izleyin. Öngör ve uyum sağla. Hayatın buna bağlı.

Io tehlikeli olabilir ama aynı zamanda güzel, ıssız manzaralara da ev sahipliği yapar. Bir geziciye veya uçan bir insansız hava aracına binin ve Io’nun çeşitli biyomlarında değerli kaynakları toplamak için dışarı çıkın. Araziyi keşfedin ve görevinizi gerçekleştirmek için önemli bilimsel veriler toplayın.

Deneyimlenecek Yeni Bir Macera
The Pioneers: Surviving Desolation birden fazla kazanma koşulu ve sonu içeriyor. Tekrar tekrar oynayın, yükseltmelerden yararlanın, hayatta kalmak için en iyi stratejileri öğrenin ve Io’nun affetmeyen tüm öğelerinde ustalaşın.


22.334
OYUN BİLGİLERİ 21 Ocak 2023 19:29
The Pioneers Surviving Desolation

Tür: Erken Erişim, Hayatta Kalma Oyunları, Oyun, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 3.1 GB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 20 Ocak 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?