The Pegasus Expedition

1The Pegasus Expedition indir - (Direkt indir)

The Pegasus Expedition , insanlığın hayatta kalması için önemli bir anda geçen, hikaye odaklı bir bilimkurgu büyük strateji oyunudur.

Evinde ezici bir tehditle karşı karşıya kalan insanlık, Dünya nüfusu için bir sığınak bulmak için umutsuz bir girişimde Pegasus Galaksisine bir keşif seferi gönderir, ancak kendilerini istemeden başlattıkları bir yıldızlararası savaşın ortasında bulurlar.

Bu filolardan birine liderlik ettiğinizde, göreviniz keşiften yönetime, fetih ve sonunda hayatta kalma mücadelesine geçiş yapar. Oyuncular, hiçbir şeyin apaçık olmadığı ve her kararın sonuçlarının olacağı zorlu bir hikaye yaşayacaklar.

Büyük strateji türünün mirası üzerine inşa edilen The Pegasus Expeditiondiplomatik bağlarınızı, ordularınızı, ekonominizi ve bilimsel gelişiminizi yönetmeyi içeren klasik 4X oyununa güçlü bir anlatı tarafı ekler.

Ana Özellikler
Muazzam el yapımı dünya – zengin, uçsuz bucaksız bir dünyada geçen tekrarlanabilir bir kampanya.

Çatışma ve trajedi – kimsenin mükemmel olmadığı ve amaçların genellikle araçları haklı çıkarmak zorunda kalacağı derin bir hikayeyi deneyimleyin. Olmak istediğiniz lider olmayı seçin – zor zamanlarda zor ahlaki seçimlerle yüzleşin ve sonuçlarına katlanın.

Ödüllendirici oyun deneyimi – Kampanyanın sunduğu çeşitli zorluklara birçok farklı yaklaşımla çok yönlü 4X oyun. Anlamlı diplomasi – galakside 30’dan fazla bağımsız fraksiyon ile çeşitli ve çok yönlü bir sistem.

Planlamaya dayalı muharebe – cephelerinizin büyük resmini yönetin ve başarı için hangi kayıpları almaya istekli olduğunuzu tartın.

Hikaye odaklı bir 4X oyunu
Pegasus Expedition, çok benzersiz bir anlatı strateji oyunu deneyimi yaratmak için destansı bir bilim kurgu anlatısını sağlam bir 4X temeli ile birleştirmeye odaklanan, hikaye odaklı büyük bir strateji oyunudur.

Kararlarınız ve eylemleriniz, maruz kaldığınız veya iz bırakmanıza neden olan her ittifak ve krizle çevrenizdeki galaksiyi şekillendirir.


The Pegasus Expedition indir - (Direkt indir)

5.007
OYUN BİLGİLERİ 20 Ekim 2022 22:36
The Pegasus Expedition

Tür: Erken Erişim, Oyun, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 3.36 GB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 20 Ekim 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?