The Past Within

3The Past Within indir - (Direkt indir)

Geçmiş ve gelecek tek başına keşfedilemez! Bir arkadaşınla takım kur ve Albert Vanderboom’u kuşatan gizemlerin parçalarını birlikte birleştirin. Çevrenizde gördüklerinizi anlatarak, birbirinizin çeşitli bulmacaları çözmesine yardımcı olun ve dünyaları farklı bakış açılarından keşfedin!

The Past Within, Rusty Lake’in gizemli dünyasında geçen ve yalnızca co-op oynanabilen ilk point-and-click macerası.

Not: The Past Within yalnızca co-op oynanabilen bir oyun. İki oyuncunun da oyuna sahip olması ve birbirleriyle iletişim kurma yöntemi kullanması gerekiyor.

Özellikler
Bir co-op deneyimi
Bir arkadaşınla birlikte oyna. Biriniz Geçmişte, diğeriniz Gelecekte olacaksınız. Bulmacaları birlikte çözün ve Rose’un babasının planını gerçekleştirmesine yardım edin!

İki dünya – İki bakış açısı
İki oyuncu da kendi çevrelerini iki farklı boyutta deneyimleyecek. Hem iki boyutlu hem de üç boyutlu deneyim, Rusty Lake evreninde bir ilk!

Çapraz platform uyumlu
Birbirinizle iletişim kurabildiğiniz sürece, hem sen hem de ortağın The Past Within’i kendi istediğiniz platformda oynayabilirsiniz: Windows, Mac, iOS, Android ve (çok yakında) Nintendo Switch!

Oynama süresi & Tekrar oynanabilirlik
Oyun 2 bölümden oluşuyor ve ortalama oynama süresi 2 saat.

Oyunun tamamını deneyimlemek için, oyunun diğer bakış açısından tekrar oynanmasını öneriyoruz. Ayrıca, tekrar oynanabilirlik özelliğimizi kullanarak, tüm bulmacalara yeni çözümlerle baştan başlayabilirsin.


The Past Within indir - (Direkt indir)

14.655
OYUN BİLGİLERİ 2 Kasım 2022 20:26
The Past Within

Tür: Bağımsız Yapımcı, Korku, Macera, Oyun, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 279.57 MB

Crack: GOLDBERG

Tarih: 2 Kasım 2022

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?