The Outlast Trials

23The Outlast Trials indir - (Direkt indir)

Red Barrels sizi bu kez arkadaşlarınızla birlikte akıllara durgunluk veren terörü deneyimlemeye davet ediyor. Denemelerden ister tek başınıza ister ekipler halinde geçin, yeterince uzun süre hayatta kalır ve terapiyi tamamlarsanız, Murkoff memnuniyetle gitmenize izin verir… ama aynı kalacak mısınız?

Soğuk Savaş döneminde geçen filmde insan kobaylar, gelişmiş beyin yıkama ve zihin kontrolü yöntemlerini test etmek için Murkoff Corporation’daki iyi insanlar tarafından istemeden işe alınır. Güvensizlik, korku ve şiddet dolu bir dünyada ahlakınıza meydan okunacak, dayanıklılığınız sınanacak ve akıl sağlığınız ezilecek. Hepsi ilerleme, bilim ve kâr adına.

Hepiniz tesislerinde kapana kısılmış Murkoff’un tutsaklarısınız. Denemeleri kendi başınıza tamamlamayı seçebilir veya 2, 3 veya 4 kişilik bir takımda mücadele edebilirsiniz.

Zorunlu hedefler söz konusu olduğunda Coop asla zorlanmaz, ancak birlikte çalışmak oldukça faydalı olabilir.
Grubunuzdaki oyuncu sayısı ne olursa olsun, önemli olan hayatta kalmak ve çıkmaktır.

Nihayetinde amacınız Murkoff’un terapisini tamamlamak ve topluma geri salınma hakkını kazanmak. Bunu yapmak için Denemeleri ve MK-Mücadelelerini tamamlamanız gerekir.

Denemeler, tamamlanması belirli bir süre alan sürükleyici hikaye odaklı terapilerdir. Mk-Zorluklar, mevcut bir haritanın değiştirilmiş veya yeniden tasarlanmış bölümünde meydana gelen daha kısa terapilerdir.

Saf Outlast tarzında, temel oyun düşmanlardan kaçınmayı, onlardan saklanmayı ve kaçmaya çalışmayı içerir. Murkoff, gizlilik yeteneklerinizi artırmak, kaçmak için fırsatlar yaratmak, düşmanları yavaşlatmak ve daha fazlasını yapmak için kullanabileceğiniz araçlar sağlayacaktır. Ancak, bu araçları kazanmanız ve onları geliştirmek için çok çalışmanız gerekecek.

Nasıl çalıştırılır:

Epic Games Store’u başlatın.

Epic Store Fix’i etkinleştirin: Ücretsiz oyun Hello Neighbor Mod Kit’i kitaplığınıza ekleyin (indirmeyin).

Oyunu, oyunun bulunduğu klasörde bulunan Launcher.exe aracılığıyla başlatın.

Not:
Resmi sunucularda oynayabilirsiniz.

Not: Oyun Fixlendi.


The Outlast Trials indir - (Direkt indir)

126.116
OYUN BİLGİLERİ 19 Mayıs 2023 01:20
The Outlast Trials

Tür: Aksiyon, Erken Erişim, Korku, Macera, Oyun, Türkçe Oyunlar, Yıldız Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 33.6 GB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 18 Mayıs 2023

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?