The Outer Worlds Spacer’s Choice Edition

0The Outer Worlds: Spacer’s Choice Edition, Obsidian Entertainment ve Private Division’ın ödüllü RPG’sini oynamanın en iyi yoludur.

Steam’de The Outer Worlds ve ilişkili DLC’si Murder on Eridanos ve Peril on Gorgon’a sahip olan oyuncular The Outer Worlds: Spacer’s Choice Edition’a daha düşük bir satın alma fiyatı karşılığında yükseltebilirler.

Yükseltme satın alma seçeneğini etkinleştirmek için oyuncuların imza atması gerekir temel oyunu ve ilgili DLC’yi satın almak için kullandıkları Steam Hesabına ve “Paketi Tamamla” satın alma seçeneğini belirlediler.

Gerisini denediniz, şimdi en iyisi için geri dönün! The Outer Worlds: Spacer’s Choice Edition, Obsidian Entertainment’ın sevilen RPG’sini oynamanın kesin yolu olarak temel oyunu ve tüm eklenti içeriğini içerir.

Bu yeniden düzenlenmiş şaheser, The Outer Worlds’ün mutlak en iyi versiyonu olacak şekilde optimize edildi… Bu eleştirmenlerce beğenilen RPG’yi karakterinizin mutlak en kötü versiyonu olarak oynamayı seçseniz bile.

Galaksinin kenarına giden bir kolonist gemisinde yoldayken kayboluyorsunuz, onlarca yıl sonra uyanıyorsunuz ve kendinizi koloniyi yok etmekle tehdit eden derin bir komplonun ortasında buluyorsunuz.

Gizemli Gorgon Asteroidi ve Eridanos’un enfes içki imalathaneleri dahil olmak üzere Halcyon’un çeşitli gezegenlerini ve konumlarını keşfedin. Hepsi güç için yarışan çeşitli gruplarla karşılaştığınızda, olmaya karar verdiğiniz karakter, bu oyuncu odaklı hikayenin nasıl gelişeceğini belirleyecek.

Koloninin kurumsal denkleminde planlanmamış değişken sizsiniz.


12.652
OYUN BİLGİLERİ 7 Mart 2023 19:55
The Outer Worlds Spacer’s Choice Edition

Tür: Aksiyon, FPS, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 50 GB

Crack: FLT

Tarih: 7 Mart 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?