The Night is Grey

1The Night is Grey indir - (Direkt indir)

Graham tuhaf kurtlarla dolu bir ormanda yalnızdır. Canını kurtarmak için kaçarken terk edilmiş bir kulübede onun yardımı olmadan hayatta kalamayacak kayıp bir kız bulur. Bulmacalarla, ilgi çekici diyaloglarla ve yenilikçi hikayeyle dolu bu oyunda güvenliğe giden yolu bulmaya çalışın.
Ancak dikkat edin: her şey göründüğü gibi değildir.

İşaretle ve tıkla macera oyunlarının klasik perspektifiyle anlatılan sinematik bir gerilim filmi olan
The Night is Grey, elle çizilmiş animasyonlu karakterler, tamamen animasyonlu arka planlar ve orijinal stüdyoda kaydedilmiş müzik notalarıyla birleştirilmiş modern hikaye anlatımını konu alıyor.

GELENEKSEL ÇERÇEVE KARAKTER ANİMASYONU
Karakter animasyonları titizlikle kare kare çizildi. Her animasyon saniyede 12 kare olup klasik 2D animasyon hissini verir.

DİJİTAL OLARAK BOYALI ANİMASYONLU ARKA PLANLAR
50’den fazla farklı konum elle boyandı ve ayrı ayrı yeniden düzenlenip canlandırıldı; sonuçta sizi içine çekecek hareketli panoramik arka planlar elde edildi.

TAMAMEN ORİJİNAL VE DÜZENLENMİŞ MÜZİK PUANLARI
Film müziğimiz, oyunun hikaye anlatımını güçlendirmek için özel olarak oluşturuldu. Tüm parçalar stüdyoda, şarkıları oyun boyunca dinamik kılan farklı kompozisyonlarla kaydedildi.

İşaretle ve Tıkla Macera Oyunlarına Bir Aşk Mektubu
Bu, işaretle ve tıkla macera oyunlarının klasik perspektifiyle anlatılan sinematik bir gerilim filmi. Kendinizi hikayeye kaptırırken, bulmacaları yaratıcılıkla ve sahneleri ve karakterleri keşfederek çözeceksiniz.

İLGİLİ HİKAYE ANLATIMINA ODAKLANIN
Night is Grey, iyi yazılmış karakter diyalogları, kara mizah ve beklenmedik gelişmelerle dolu olay örgüsüyle klasik oyun tarzına modern bir yaklaşımdır.


The Night is Grey indir - (Direkt indir)

13.488
OYUN BİLGİLERİ 5 Ocak 2024 20:18
The Night is Grey

Tür: Bağımsız Yapımcı, Basit Eğlence, Korku, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 3 GB

Crack: SKIDROW

Tarih: 5 Ocak 2024

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?