The Mysterious Misadventures of Mollie & Mordecai

1Trajik Cadılar Bayramı’nda Mordecai, Evil Wizard tarafından yakalandı ve Twisted Estate’ten kurtulmak için Mollie’ye ihtiyacı var!

Büyüyle oyuncak bebeğe dönüştürüldüler ve düşmanlar, bulmacalar ve dahasıyla karşılaşırken Eşsiz Yetenekleri ve Seviye Yükseltmelerini kullanacaklar!

Bu Cadılar Bayramı macerasında, onları yaşayan bebeklere dönüştüren kötü büyücünün büyüsünün iki kurbanı olan Mollie ve Mordecai’ye katılın!

Aynı kaderi paylaşan tamamen farklı iki çocuk olan Mollie ve Mordecai’ye girin. Şimdi kötü büyücülerin kavrayıp onları bebeğe dönüştüren büyüyü tersine çevirmek için güçlerini birleştiriyorlar.

Kader bir Cadılar Bayramı gecesi, Mollie Büyücü’nün pençelerine düşer. Şimdi, onun çarpık malikanesinden kaçmak için aklını kullanması gerekiyor – ama yalnız değil!

Büyücünün elindeki başka bir kurban olan Mordecai ile birlikte çalışır. Bu genç ikili, birlikte nihai hedeflerine ulaşmak için bir araya geliyor: mülkten kaç ve ikisini de lanetleyen sihri geri al!

PC için bu tek oyunculu kampanya, oyuncunun ayrıntılı bulmacaları ve kalıcı düşmanları aşmak için farklı becerilere sahip iki benzersiz karakteri kontrol ettiği benzersiz bir fantezi evreninde geçen orijinal bir hikaye sunuyor.

Bir oyuncu olarak:
Çatı katından bodrum katına, dışarıdaki mezarlığa kadar yozlaşmış mülkü keşfedeceksiniz!

“The Stuffed!” adlı lanetli bir lejyonla savaş

Karakterinizi daha güçlü ve tehlikeli hale getirmek için öğeleri toplayın ve simyaya katılın!

Bozulmuş araziyi mağara gibi çatı katından zindan benzeri bodrum katına ve aradaki her yere geçin!

Kendinizi daha güçlü ve tehlikeli hale getirmek için eşyaları toplayın ve simyayı kullanın! Bulmacaları çözmek ve ilerleme kaydetmek için birbirinizin güçlü yönlerine güvenin.


4.356
OYUN BİLGİLERİ 22 Ekim 2022 14:27
The Mysterious Misadventures of Mollie & Mordecai

Tür: Açık Dünya Oyunları, Macera, Oyun, Platform

Platform: PC

Boyut: 5.7 GB

Crack: DRMFREE

Tarih: 20 Ekim 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?