THE MULLER-POWELL PRINCIPLE

2THE MULLER-POWELL PRINCIPLE indir - (Direkt indir)

Yakın gelecekte geçen bir bilim kurgu hikayesidir. Siz, boyutlararası seyahati araştıran Delta Laboratories çalışanı Harry Herman’sınız. Tüm insanlığa fayda sağlayacak bir projeye katılıyordunuz ama bir şeyler ters gitti. Oyun boyunca, enerjiyi yönlendiren bir silah kullanarak çeşitli fizik tabanlı bulmacaları çözecek, gerçeküstü evrenleri keşfetmek için uzay ve zamanda seyahat edecek ve bu proje ve onunla olan bağlantınız hakkındaki karanlık gerçeği bulacaksınız.

Fizik etkileşimlerini ve özel aracınız Taşınabilir Enerji Manipülatörünü kullanarak çeşitli bulmacaları çözün ve düşmanları kandırın.

FİZİK BULMACALARI VE İNTERAKTİF ORTAM

Oyundaki birçok nesne alınabilir, bir yere götürülebilir veya başka şekillerde değiştirilebilir. İster bir bilgisayar terminali, ister taşıyabileceğiniz bir kutu, ister masanın üzerindeki basit bir kupa olsun. İpuçları bulmak ve bazı durumlarda birden fazla olabilecek bir çözümle bilmeceye geri dönmek için çeşitli etkileşimli ortamları keşfedin. Çözmeniz için hiçbir şey yapılmadı; küp dağıtıcısı ya da sonunda bariz bir çıkış kapısı yok. Her şeyi anlamanız sizin için.

Oyun boyunca taşıdığınız cihaz, ortamdaki farklı enerji türlerini emebilir ve bunları çeşitli görevleri gerçekleştirmek için kullanabilir.

Enerjinin belirli bir kaynaktan emilmesi silaha özelliklerini verecektir. Yangından ve radyatörlerden gelen ısı enerjisi camı eritebilir, güvenlik kameraları bir ışık huzmesiyle kör edilebilir ve jeneratörlere güç sağlamak için Delta Labs tesislerine dağılmış zehirli su birikintilerinden tehlikeli radyasyon alabilirsiniz. Ve elbette, dünyalar arasındaki uçurumları açabilen gizemli güç olan kuantum dolaşıklık enerjisiyle de karşılaşacaksınız.


THE MULLER-POWELL PRINCIPLE indir - (Direkt indir)

12.321
OYUN BİLGİLERİ 29 Kasım 2023 22:21
THE MULLER-POWELL PRINCIPLE

Tür: Aksiyon, Korku, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 20.25 GB

Crack: RUNE

Tarih: 29 Kasım 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?