The Moroccan Castle 3 Behind The Secrets

0Eski bir Fas kalesinde geçen bir FPS korku oyunu olan ” The Moroccan Castle ” ne hoş geldiniz. Bu oyunda, kalenin karanlık geçmişinin gizemlerini ortaya çıkarmayı umarak kalenin kalıntılarını keşfetmeye gönderilen genç bir arkeolog olarak oynuyorsunuz. Ama içeri adımınızı atar atmaz bir şeylerin korkunç derecede ters gittiğini anlıyorsunuz.

Örümcek ağlı koridorları ve duvarlara ürkütücü gölgeler düşüren titreşen meşaleleri ile kale karanlık ve önsezilidir. Hava, küflü taş kokusu ve hafif tütsü aromasıyla yoğun. Kalede ilerledikçe, korkunç geçmişinin sırlarını – işkence odaları, kurban sunakları ve duvarlarının içinde gizlenmiş lanetli eserler – ortaya çıkarmaya başlıyorsunuz.

Ancak derinlere indikçe kalenin terk edilmiş olmadığını anlıyorsunuz. Duvarlarının içinde uğursuz bir şey uyanmıştır ve sırlarını saklamak için elinden gelen her şeyi yapacaktır. Ölümcül tuzaklardan kaçarken ve doğaüstü yaratık sürüleriyle savaşırken kalenin gizemlerini çözmek için bulmacaları çözmeniz ve ipuçlarını ortaya çıkarmanız gerekecek.

Oyunda ilerledikçe, sizi koltuğunuzun kenarında tutacak korkunç atlama korkuları ve kalp pompalayan kovalamaca sekanslarıyla karşılaşacaksınız. Zengin ayrıntılara sahip ortamı, tüyler ürpertici müzikleri ve sürükleyici oynanışıyla “The Fas Kalesi”, perili salonlara girecek kadar cesur olan herkes için nihai bir FPS korku oyunudur.


16.208
OYUN BİLGİLERİ 20 Mart 2023 16:07
The Moroccan Castle 3 Behind The Secrets

Tür: Aksiyon, Korku, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 2.87 GB

Crack: DARKSİDERS

Tarih: 20 Mart 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?