The Mageseeker A League of Legends Story

5The Mageseeker A League of Legends Story indir - (Direkt indir)

Moonlighter’ın yapımcısı Digital Sun tarafından geliştirilen The Mageseeker: A League of Legends Story™, League of Legends evreninde geçen bir aksiyon RYO. Demacia krallığında sihir avcıları düzeni sağlamak adına ellerindeki gücü, büyü kullanıcısı vatandaşları sindirmek için kullanıyorlar. Beyinlerini yıkayarak onları saflarına katıyor, zindanlara atıyor ve onlara kaçmaktan başka çare bırakmıyorlar.

Sihir avcıları tarafından haksız yere tutsak edilirken kurtulan sihir hırsızı büyücü Sylas olarak oyna. Bir zamanlar seni esaret altında tutan zincirleri kullanarak yurdunu zalimlerden ve sihir avcılarından teker teker kurtarmalısın.

Büyüyü serbest bırakma vakti geldi.

Büyüye Hükmet
Büyü her yerde. Buna savaş meydanları da dâhil. Kor alevlerden ölümcül buzlara birçok farklı büyüde ustalaş ve eşsiz oyun tarzını şekillendir. İster zincirlerini savurup düşmanlarının büyülerini onların üzerinde kullan ister onları yumruklarınla ez. Seçim senin.

İsyana Öncülük Et
Demacia devrim için hazır. Peki ya ona önderlik edebilecek misin? Krallığın dört bir yanından büyücüler bulmak ve davan için onları saflarına katmak senin elinde. Üssünü geliştirmek ve eşsiz yetenekler açmak için gittikçe büyüyen ordunun gücünden faydalan.

Mirasını İnşa Et
Sihir avcılarının işlediği suçlardan haberdar olsan da herkes bu gerçeği öğrenmeye hazır değil. Azılı düşmanlarla savaş ve hem yeni hem eski unutulmaz müttefiklerle birlik ol. Yalnızca sen Demacia’nın geçmişine ait sırları açığa çıkarabilir ve onları geleceği şekillendirmek için kullanabilirsin.


The Mageseeker A League of Legends Story indir - (Direkt indir)

22.922
OYUN BİLGİLERİ 18 Nisan 2023 19:32
The Mageseeker A League of Legends Story

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 3.01 GB

Crack: RUNE

Tarih: 18 Nisan 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?