The Lord of the Rings Gollum

3The Lord of the Rings Gollum indir - (Direkt indir)

The Lord of the Rings: Gollum™ video oyunu, J.R.R. Tolkien’ın edebi eserlerinden esinlenen resmi bir uyarlamadır.

Kaybedecek bir şeyi kalmadı… Kıymetlisini geri almak için ne kadar ileri gidecek?

Yüzük Kardeşliği™ sırasında geçen The Lord of the Rings: Gollum, bir aksiyon ve macera oyunu olmasının yanı sıra destansı bir etkileşimli deneyim de sunar. Esrarengiz Gollum olarak oyna, tehlikeli bir yolculuğa çık ve Orta Dünya’nın en güçlü karakterlerini kurnazlığıyla nasıl alt ettiğini öğren.

ANLATILMAMIŞ HİKÂYE
Birçok kişinin anlatmaya dahi cesaret edemeyeceği tehlikelerden sağ çıktı ve bunu tek arzusu sayesinde başardı: Kendisinden çalınanı tekrar ellerinde tutabilmek. Bu ümitsiz görev her ne kadar J.R.R. Tolkien’ın yazdığı hikâyenin merkezinde yer alsa da şimdiye dek ayrıntılı bir şekilde anlatılmadı.

Kitaplara muazzam derecede sadık kalan bu deneyimde Gollum’un anlatılmamış hikâyesine ilk kez eşlik et. Sauron’un Ağzı’ndan ve iblis örümcek Shelob’dan kurtulduğu Mordor kaçışından; Legolas’ın babası, Elf Kralı Thranduil’in zindanlarına kadar Gollum, akıl almaz yolculuğu sırasında çok şey yaşadı.

AKSİYON VE GİZLİLİK
Yüzlerce yıl boyunca yüzük tarafından zihni zehirlenen Gollum, olağanüstü bir çeviklik ve kurnaz düşünme becerileri geliştirdi. Gollum’un eşsiz yeteneklerini kullanarak efsanevi mekânları ve baş döndüren yüksekleri keşfet. Orklara fark edilmeden Barad-dûr’a tırman ve gizemli Kuyutorman’da Elfleri atlat.

Gollum bir savaşçı olmasa da fırsatını yakaladığında gardını düşürmüş bir düşmanı boğabilir veya beladan kurtulmak için daha yaratıcı ve risksiz bir yol bulabilir.


The Lord of the Rings Gollum indir - (Direkt indir)

34.623
OYUN BİLGİLERİ 25 Mayıs 2023 18:56
The Lord of the Rings Gollum

Tür: Aksiyon, Macera, Oyun, Platform, Türkçe Oyunlar, Yıldız Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 43.35 GB

Crack: FLT

Tarih: 25 Mayıs 2023

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?