The Long Dark Tales from the Far Territory

6The Long Dark Tales from the Far Territory indir - (Direkt indir)

Büyük Ayı’nın omurgası boyunca derinlerde, adayı ikiye bölen dik bir sıradağ izlenir.

Bu, Büyük Ayı’nın paha biçilmez kaynak zenginlikleri üzerinde tetikte duran heybetli bir kaya duvarı olan Uzak Sıradağdır.

On yıllar boyunca, birçok kişi denedi, ancak çok azı bu kayaların içindeki zenginliği ortaya çıkarmayı başardı. Ve gizemler boldur. Kamp ateşlerinin etrafında, terk edilmiş mayınlar ve pek çok sır barındıran ıssız hava limanları hakkında anlatılan karanlık hikayeler.

Şimdi, gökyüzünde parıldayan aurora ile Uzak Bölge hikayelerini teslim etmeye hazır mı? Bu eski, karanlık bölgenin kayalık kavrayışından herhangi bir gerçeği çekip alacak kadar uzun süre hayatta kalacak mısınız?

TALES FROM THE FAR TERRITORY, The Long Dark’ın Hayatta Kalma Modu için ilk ücretli genişletme kartıdır. 12 aylık bir harekât boyunca birden çok Parça halinde piyasaya sürülen TFTFT, yeni Bölgeler, yeni Oynanış ve yeni hedefe dayalı Masallar ile Büyük Ayı Adası dünyasına ve oyunun temel Hayatta Kalma temeline önemli ölçüde katkıda bulunuyor.

TALES FROM THE FAR TERRITORY, THE LONG DARK için 12 aylık Genişletme Kartı kampanyasıdır. Bu nedenle içerik, kampanya boyunca normal Bölümler halinde teslim edilecektir.

Her Bölüme, hem Ücretli hem de Ücretsiz akışlara nelerin dahil edildiğini açıklayan bir güncelleme videosu eşlik edecektir.

Bu tür kademeli teslimattan memnun değilseniz Genişletme Kartı tamamlanana kadar beklemenizi öneririz.

Genişleme Paketleriyle birlikte yayınlanan bir dizi ücretsiz güncelleme alacaklar: Tüm Gear, Harvestables, Clothing ve Wildlife spawn’ları için küresel kaynak revizyonu.

Doğaçlama Cramp-Ons, Visor Notes ve Dulavratotu ve Meşe Palamudu gibi Hasat Tablaları gibi yeni Oynanış Sistemleri.

Balık Tutma ve Ateş Başlatma gibi mevcut sistemlerin elden geçirilmesi. Yeni birinci şahıs Hasat animasyonları. …ve daha fazlası.


The Long Dark Tales from the Far Territory indir - (Direkt indir)

29.921
OYUN BİLGİLERİ 6 Aralık 2022 17:22
The Long Dark Tales from the Far Territory

Tür: Bağımsız Yapımcı, Ek Paketler, Macera, Oyun, Simulasyon, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 10.12 GB

Crack: RUNE

Tarih: 5 Aralık 2022

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?