The Library of Babel

0The Library of Babel indir - (Direkt indir)

Jorge Luis Borges’in aynı adlı kısa öyküsünden esinlenen The Library of Babel, sizi insanlığın yok oluşundan 20.000 yıl sonraki bir dünyaya davet ediyor.

Dünya artık efsanevi yaratıcıları hakkında çok az şey bilen gelişmiş robotlar tarafından yönetiliyor. Robotlar tarafından yönetilen bir toplumda her şey yolunda ve düzenlidir, ta ki yazılmış, yazılmış ve yazılacak olan her şeyi içeren bir kütüphanenin keşfine kadar – kaosun mükemmel habercisi.

Babil’deki bir cinayet davasını araştırmak için gönderilen bir Arayıcı olan Ludovik olarak oynuyorsunuz. Aniden bir olağanüstü hal ilan edildiğinde, Ludovik katilin izini sürerken kendisini giderek daha tehlikeli bir bölgede bulur ve Kütüphane’nin ani kilitlenmesinin ardındaki gizemi çözer.

Uçsuz bucaksız ormanlar, terk edilmiş tapınaklar ve etkileşime geçilecek çok sayıda sibernetik sakinle dolu bir dünyaya sahip olan The Library of Babel, hem tehlike ve entrikalarla dolu heyecan verici bir macera hem de sonsuzluğu nasıl düşündüğümüze dair düşünceli, atmosferik bir hikaye vaat ediyor.

Güzel elle çizilmiş 2B ortamlarla büyümüş ama fütüristik bir dünya

Ludovik çevikliği ve gizliliği şiddete tercih ettiğinden, kaçınılması gereken ölümcül engeller ve hatta daha ölümcül düşmanlar

90’ların Grafik Macera oyunlarını anımsatan Diyalog ve Envanter yönetim sistemleri

The Library of Babel ve Apocalypse Now’dan ilham alan karamsar, felsefi bir bilim kurgu hikayesi


The Library of Babel indir - (Direkt indir)

15.990
OYUN BİLGİLERİ 7 Nisan 2023 16:33
The Library of Babel

Tür: Macera, Oyun, Platform

Platform: PC

Boyut: 1.29 GB

Crack: DARKSİDERS

Tarih: 7 Nisan 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?