The Leviathan’s Fantasy

0The Leviathan’s Fantasy indir - (Direkt indir)

Gökyüzünde yaşıyor
Bu, fantezi tarzı bir oyundur. Yüksek havada yüzen her türden gizemli dev canavar var. Erkeklerle birlikte yaşıyorlar. Onlarla tanışabilir, hafızalarını kazanabilir ve kayıp tekniği miras alabilirsiniz.

Bulutların üzerindeki şehirler
Dev bir canavarın sırtında yer alan bir şehrin sahibi olacaksınız. Bu şehir sizin kontrolünüz altında olacak. Özgürce geliştirebilir ve inşa edebilir ve uçan bir canavar için bir rota tasarlayabilirsiniz. Sizinle çalışan maceracıların farklı konumlardan kaynak toplamasına, tonlarca farklı bina inşa etmesine izin verin. Şehirde çalışmak için dünyanın her yerinden insanları işe alın. Onlar için mükemmel bir ev inşa edin.

Sanal dünya
Dev canavar Leviathan, her yerin kültürünü ve hikayelerini doğrudan okuma ve bunları gerçek dünyaya taşıma yeteneğine sahiptir. Devasa Yüzen Adalar olarak gösteriliyorlar. Maceracılarınızı bu adaları keşfetmeye gönderin, sayısız ganimet ve kaynak elde edin. NPC’lere yardım etmeyi veya kötü adam olmayı, hatta yazılan hikayelerin sonlarını değiştirmeyi seçebilirsiniz.

Çeşitli maceracılar
Çeşitli şekillerde çeşitli özelliklere sahip maceracıları işe alabilirsiniz. Maceracılar tamamen özerktir. Tüm maceracıların kendi karakterleri ve ustalaştığı şeyler vardır. Ekipman, beceri, yetenek ve daha fazlasını seçmelerinde onlara yardımcı olacaksınız.

Farklı teknoloji dalları
Oyun, Dövüş sanatları, Ölümsüzlük, Sihir, Büyücülük, Bilim ve daha fazlasını içeren yediden fazla farklı teknoloji dalı sunuyor.
Kendi teknolojinizi her yükselttiğinizde, ilham almak için bir şans vardır. Farklı ilhamların seçilmesi, o dalda temel teknolojiyi elde etmek için farklı dallardaki ilerlemeyi harekete geçirecektir.


The Leviathan’s Fantasy indir - (Direkt indir)

16.460
OYUN BİLGİLERİ 26 Haziran 2023 11:33
The Leviathan’s Fantasy

Tür: Macera, Oyun, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 11.10 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 26 Haziran 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?