The Legend of Heroes Trails through Daybreak

0The Legend of Heroes Trails through Daybreak indir - (Direkt indir)

Savaştan sonra Calvard, benzeri görülmemiş bir ekonomik refahın tadını çıkarıyor. Ancak, göçmen sayısı arttıkça ve siyasi reformlar hızla yayıldıkça halk belirsizleşiyor. Genç bir adam ve yerel bir spriggan olan Van’ı, pazarlıktan daha fazlasını kanıtlayacak benzersiz bir istekte takip edin. Ülke kaosa mı düşecek?

AT (Action Time) savaş komutası, saha savaşlarından sıra tabanlı savaşa sorunsuz bir şekilde geçiş yaparak tamamen yenilendi. Altıncı nesil taktiksel küre Xipha, Trails serisinin bu yinelemesine özgü devrim niteliğinde bir savaş deneyimi sunuyor!

Ayrıca, Konu Sistemi oyuncuların pazarlık kozu olarak konuşma konularını kullanarak savaşta avantaj elde etmelerini sağlıyor. Bu konular, şehrin dört bir yanındaki diğer karakterlerle etkileşime girerek elde edilebilir.

Oyun ayrıca oyuncuların karakterlerinin üç benzersiz özelliğini değiştirmelerine ve statüleri, savaştıkları (veya karşı çıktıkları) güçler ve hatta olay örgüsünün nasıl geliştiği gibi özellikleri etkilemelerine olanak tanıyan Alignment sistemini de içeriyor.


The Legend of Heroes Trails through Daybreak indir - (Direkt indir)

4.466
OYUN BİLGİLERİ 5 Temmuz 2024 20:52
The Legend of Heroes Trails through Daybreak

Tür: Oyun, Aksiyon, Macera

Platform: PC

Boyut: 15.4 GB

Crack: RUNE

Tarih: 2 Mart 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?